JAKIROVIĆU OTKAZ? Dinamo ponovo poražen!
KONFERENCIJSKA LIGA

U trećem kolu skupine C Konferencijske lige na Maksimiru je Dinamo izgubio od Viktorije Plzen s 0:1.

Utakmica je odlučena u 69. minuti, a jedini pogodak postignut je iz jedanaesterca. Strijelac za goste bio je Tomaš Chory.

Kroz cijelu utakmicu prave akcije i prilike su bile rijetkost, a u prvom poluvremenu Dinamo je dva puta opasno zaprijetio iz slobodnih udaraca.

U oba slučaja izvođač je bio Marko Bulat, ali je 26. minuti pogodio vratnicu, a u 44. minuti prečku.

Do kraja je Dinamo jalovo napadao te je minimalnu prednost lako sačuvala Viktorija koja se izdvojila na vrhu ljestvice skupine C. Klub iz Plzena ima devet bodova, a preostale tri momčadi su trenutačno na tri boda.

Isti klubovi međusobno igraju i u četvrtom kolu ove skupine. Ogled u Plzenu igra se 9. studenoga s početkom u 18.45 sati