ČAPLJINA

ONI SE NE ŠALE: Višići slavili u gradskom derbiju protiv Čapljine!

VIŠIĆANI PREUZELI TRON

Četrnaesto kolo Druge nogometne lige FBiH – jug donijelo je susjedski derbi između domaćina HNK Čapljina i HNK Višića.

Danas je na stadionu Bjelave pobjeda pripala gostima iz Višića rezultatom 0:2.  U 25. minuti gosti dolaze do vodstva nakon pogotka Bunoze.

U 43. minuti domaći su odlično zaprijetili iz slobodnog udaraca kojeg je izveo Pervan. Na samom kraju poluvremena Menalo je još jednom tukao ali na odmor se otišlo s prednošću gostiju iz Višića od 0:1.

U drugom poluvremenu obje ekipe su imale prilika za postizanje pogotka ali mreža se zatresla samo jednom, kao i u prvom poluvremenu.

Jurković je pogodio za HNK Višići i tako osigurao svojoj ekipi nova tri boda koja im bar do sutra jamči lidersku poziciju s 30 osvojenih bodova.

HNK Kruševo, s kojim su do ovoga kole nogometaši Višića dijelili prvo mjesto s po 27 osvojenih bodova, sutra od 15 sati gostuju u Livnu kod NK Troglav.

U narednom kolu HNK Čapljina gostuje kod FK Klis dok HNK Višići dočekuje HNK Stolac.

VEZANE VIJESTI

VIŠIĆI

EUROGOL: Pogledajte golčinu o kojoj će brujati država!

VIŠIĆI

Bule: Budućnost je u strategiji, suradnji i ulaganju u infrastrukturu

Druga liga - jug

VIDEO: Druga liga FBiH dobila svog 'Miloša Gigovića'!

Druga liga - jug

VIDEO: Majstorski pogodak Ante Pažina

PROMO

AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun

Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda

SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH

KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM

ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM

CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM

Meridian ima najveće kvote za Premijer ligu: Aston Villa 2.85, Brighton 2.15

BH Telecom ostvario rekordne prihode i dobit u 2024. godini!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI