AKTUELNO FK VITEZ: 30. Memorijalni turnir Galib Mujčić TRANSFER BOMBA: Bivši reprezentativac BiH potpisao za Istru Određeni termini utakmica prvog kola WWin lige BiH Navijači Borca nakon blamaže od autsajdera tražili ostavke predsjednika Misimovića BRUKA i SRAMOTA: Borac primio četiri komada od Andoraca! Željezničar preko Boljevića izjadnačio u zadnjoj minuti NEVJEROJATNO: Borac već gubi sa 3:0 od kluba iz Andore! Sarajevo završilo veliko pojačanje: Potpisao bivši kapiten Dinamo Zagreba Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa! Edin Džeko zvanično potpisao za Fiorentinu!



LIGA PRVAKA
Pogledajte golove sa sinoćnjih utakmica Lige prvaka (VIDEO)
ATLETICO I BENFICA U 1/4 FINALU
- 08:10
- 16.03.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Atletico Madrid je u revanšu osmine finala UEFA Lige prvaka slavio minimalnu gostujuću pobjedu 1:0 nad Manchester Unitedom i izborio plasman u četvrtfinale, dok je Benfica slavila isti uspjeh, pobjedom identičnim rezultatom na gostovanju u Amsterdamu kod Ajaxa.
Nakon remija 1:1 u Madridu, Atletico je na gostovanje u Manchester stigao sa mnogo samopouzdanja koje ima nakon niza od četiri pobjede u španskoj La Ligi. Jorgandžije su krajem prvog poluvremena došle do vodstva golom Renana Lodija i na odmor su otišli s mnogo razloga za zadovoljstvo.
Manchester United je u drugom poluvremenu zaigrao odlučnije, ali rezultat se nije mijenjao i prolaz dalje je izborio Atletico.
U drugom večerašnjem meču između Ajaxa i Benfice na amsterdamskoj areni “Johan Cruijff“ također je viđena oprezna igra koja je karakteristična za timove koji su u rezultatskom egalu od 2:2 iz prvog meča i igraju za tako veliki ulog, plasman među osam najboljih u elitnom klupskom takmičenju Evrope.
Igralo se uglavnom na sredini terena, a gol odluke za pobjedu Benfice u 77. minuti postigao je Darwin Nunez.
Ranije su plasman u četvrtfinale Lige prvaka izborili Bayern, Liverpool, Manchester City i Real Madrid, dok će preostala dva učesnika te faze takmičenja biti poznata sutra nakon revanš mečeva u kojima se sastaju Lille – Chelsea (rezultat prve utakmice 0:2) i Juventus – Villareal (rezultat prve utakmice 1:1).
Žrijeb parova četvrtfinala i završnice ovogodišnje Lige prvaka će se održati 18. marta u Nyonu, a prvi mečevi četvrtine finala na rasporedu su 5. i 6. aprila.
Finale UEFA Lige prvaka igrat će se 28. maja u Parizu na Stade de France.
PROMO
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba