1/8 FINALA

HLADAN TUŠ NA OLD TRAFFORDU: United ispao iz Lige prvaka!

UZBUĐENJA U PLAY OFF FAZI LIGE PRVAKA

Madridski Atletico izborio je prolaz u četvrtfinale Lige prvaka. Na Old Traffordu slavio je 1:0 protiv Manchester Uniteda golom Renana Lodija i uz 1:1 iz prvog susreta iz Madrida, prošao je među osam najboljih...

Manchester United je na Old Traffordu ugostio Atletico nakon remija 1:1 u Madridu, a u revanšu je slavio sastav iz Madrida, a gol odluke postigao je Lodi u 41. minuti meča.

Nakon 2:2 u Lisabonu, u Amsterdamu su uzvratni meč odigrali Ajax i Benfica.

Dosta tvrda utakmica bez mnogo prilika viđena je na "Johan Crojf" Areni, a završeno je minimalnom pobjedom Benfike.

Junak Portugalaca bio je Nunjez koji je pogodio mrežu domaćina u 77. minuti utakmice za, ispostavit će se, konačnih 0:1.