VIŠIĆI

JESENJI PRVACI POLOŽILI ORUŽJE: Višići svladali Čapljinu sa 2:1!

ODLIČAN NASTUP DOMAĆE EKIPE VIŠIĆA

U lokalnom derbiju prvog kola proljetnog dijela Druge lige FBiH (jug) jesenji prvaci ekipa HNK Čapljina poražena je od HNK Višići rezultatom 2:1.

Domaćini su cijeli meč bili konkurentiji i bolji protivnik te su uz dva postignuta gola promašili jedanaesterac pri rezultatu 1:1.

Oba pogotka za domaću momčad postigao je napadač Ante Pažin dok je za goste pogodio Marsel Mace s bijele tačke. 

Uz navedenog Pažina izdvaja se nastup mladog stopera Nikole Rajiča koji je na polusezoni stigao upravo iz Čapljine i u prvom nastupu pokazao da će biti pravo pojačanje.

Zadivljujuća je njegova smirenost na tako odgovornoj poziciji u duelima sa mnogo iskusnijim igračima poput Pehara i Mace u redovima Čapljinaca. 

Treba dodati da je 17-godišnji Rajič spasio dva pogotka odličnim obrambenim intervencijama pokazavši da će biti neizostavan dio ekipe Višića koja se bori za opstanak. 

Također, odličan nastup imao je i drugi stoper Višićana Karlo Vukelja koji je upisao i asistenciju za Pažina. 

VEZANE VIJESTI

Čapljina

ČAPLJINA JURIŠA KA PRVOJ LIGI: Danas upisali novi trijumf!

Višići

PAPAK DANA: Ivo Ćaleta - glavni sudac derbija Druge lige

ČAPLJINA

EUROGOL: Edin Dino Novaković pocijepao mrežu!

VIŠIĆI

EUROGOL: Pogledajte golčinu o kojoj će brujati država!

ČAPLJINA

Bulini puleni brojali do osam protiv Gruda!

PROMO

BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM

SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan

BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju

GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!

Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI