Fudbalski klub Sarajevo organizovao je press konferenciju na kojoj je predstavljen Simon Rožman, novi šef stručnog štaba, te Senijad Ibričić koji će biti sportski direktor kluba.
Na press konferenciji bio je prisutan i predsjednik FK Sarajevo Ismir Mirvić.
- Našem timu od danas se priključuju Simon Rožman, novi šef stručnog štaba FK Sarajevo i Senijad Ibričić kao sportski direktor - rekao je Ismir Mirvić.
Medijima se obratio i novi sportski direktor kluba sa Koševa, bivši reprezentativac BiH Senijad Ibričić.
- Hvala na prilici da vodim sigurno jedan od najvećih klubova na Balkanu, a sigurno da smo došli s istim ciljem, da napravimo najbolje za FK Sarajevo - rekao je Ibričić.
“Ispred nas je veliki izazov. Puno smo vremena pričali da bi dobili što više informacija. Brzo smo se našli u smislu funkcioniranja, ambicija i modela rada. Već sada naša ekipa ima kvalitetu. Mislim da možemo ostvariti ciljeve kluba. Uzbuđeni smo. Ponedjeljak kad počinjemo sa radom jedva čekamo”, rekao je trener Rožman.