DOBRE VIJESTI

Basaksehir nije pobijedio na 11 utakmica, a onda se vratio Edin Višća!

TURSKA SUPERLIGA

U 29. kolu turske Superlige danas je Basaksehir kao gost savladao Genclerbirligi s minimalnih 0:1.

Gol odluke postigao je Demba Ba u 90. minuti meča, a u akciji je učestvovao i bh. reprezentativac Edin Višća koji je u igru ušao u 71. minuti.

Ovo je prva utakmica za Višću nakon desetog januara kada je postigao gol u, vjerovali ili ne, posljednjoj pobjedi Basaksehira prije današnje u Superligi.

Zaista je impresivan podatak da na 11 utakmica u turskoj Superligi branioc titule nije mogao da ostvari pobjedu bez Edin Višće.