CHAMPIONSHIP

Begović imao dvije odbrane u nevjerovatno važnoj pobjedi 'Trešnjica'

BOURNEMOUTH SLAVIO U BRISTOLU

Bournemouth je sinoć u 34. kolu engleskog Championshipa s 1:2 nakon preokreta savladao Bristol City.

Domaćin je u vodstvo došao preko Bakinsona u 38. minuti koji je savladao Asmira Begovića, ali na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:1 na semaforu, nakon što je u sudijskoj nadoknadi Bentley postigao autogol.

Veliku pobjedu Trešnjicama koja ih je ostavila na 6. mjestu koje vodi u play-off za ulazak u Premiership u 88. minuti donosi Carter-Vickers.

Asmir Begović nije imao mnogo posla na golu gostiju. Osim primljenog pogotka, još samo dva puta je morao intervenisati, obzirom da je njegov tim imao terensku inicijativu koju su na kraju krunisali i pobjedom.