TUZLA

Slobodu očekuje drakonska kazna zbog skandiranja protiv Saveza?!

TUZLACI U PROBLEMIMA

Svoju posljednju ligašku utakmicu Tuzlaci su odigrali protiv Gornjeg Rahića na domaćem terenu i upisali su novu pobjedu.

Međutim, na toj utakmici desilo se nešto što je skrenulo pažnju delegatu utakmice, te je pokrenut disciplinski postupak protiv Slobode.

"Disciplinska komisija Nogometnog saveza Federacije Bih, rješavajući disciplinske prekršaje na osnovu člana 102. Disiplinskog pravilinka NS/FS BiH.

U obrazloženju delegata stoji da su domaći navijači u 66. minuti na uvredljiv način skandirali protiv Saveza i dužnosnika Saveza.

 

VEZANE VIJESTI

TUŠANJ

U Tuzlu stižu vedriji dani: Sloboda oslobođena 7 miliona KM duga

TUZLA

Sloboda nije dobila licencu ni za Prvu ligu FBiH nakon ispadanja u niži rang

NFSBIH

Samo u PLBiH: Sudija otkazao meč zbog posla

TUŠANJ

Drama u Banjoj Luci: Struka suspendovala Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića..., uslijedio poziv, pljuštale ostavke?

TUŠANJ

Sramota s Tušnja stigla i do Engleske, čuveni list pisao o Gigovićevoj lakrdiji

PROMO

Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!

Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!

Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!

Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI