Manuel Neuer pjevao Thompsona, u Njemačkoj je to veliki skandal!
PRAVDAO SE DA NE ZNA JEZIK

Jedan od najboljih golmana današnjice Manuel Neuer nalazi se u Hrvatskoj gdje odmara od prošle sezone i puni baterije za završnicu Lige prvaka.

Svakako da je Neuer izazvao veliku pažnju na Jadranu, pa se sa mnogima slikao, a sa nekim je imao vremena i zapjevati, što će mu na kraju, ispostavit će se napraviti veliki problem.

Na društvenim mrežama pojavio se video na kojem Neuer pjeva pjesmu Thompsona 'Lijepa li si', u kojoj se između ostalog kao dio Hrvatske spominje i Herceg Bosna, koju su tokom prošlog rata željeli spojiti sa Hrvatskom.

Njemački mediji osuli su paljbu po njihovom golmanu, neki su to nazvali i skandalom, jer je pjevao pjesme pjevača koji i nije baš omiljen u Evropi i ima zabranu ulaska u nekoliko evropskih država.

Neuer se nakon svega pravdao, a javio se popularnom njemačkom Bildu.

"Ne govorim hrvatski jezik, tako da nisam ni znao što pjevam ni od kojeg pjevača", rekao je golman reprezentacije Njemačke.