GRBAVICA

Premijer liga Bosne i Hercegovine nastavljena je danas sa četiri utakmice 13. kola, a derbi kola se igra na Grbavici gdje se sastaju Željezničar i Zrinjski.

Susret je počeo u 17 sati, a pred samu utakmicu je vladalo veliko interesovanje navijača.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:1 za goste, a jako romantičan i zanimljiv detalj se desio na poluvremenu.

Naime, jedan od navijača Željezničara je na terenu stadiona Grbavica zaprosio svoju djevojku pred punim stadionom.

Srećom, ona je prihvatila i dobili su veliki aplauz navijača. Ovom prilikom čestitamo i uime redakcije N1Info budućim mladencima, Muameru i Elmi.