EUROGOL

MAGIJA BH. IGRAČA: Amer Hiroš zabio petom za bod Osijeka!

REPREZENTATIVNA FORMA BH. IGRAČA

U izuzetno borbenoj, na trenutke i gruboj utakmici, Gorica i Os​​​ijek odigrali su bez pobjednika 1:1 u "lunch-time" termia gosti su izdržali bez primljenog gola u zadnjih pola sata bez isključenog Laszla Kleinheislera.

Gorica je već po običaju na svom terenu krenula odlučno i sgresivno, što joj se isplatilo već u 6. minuti, kada je Jurica Pršir nadmudrio stopere gostiju na čelu s rekorderom Milom Škorićem (266. nastup za Osijek, prestigao Bakira Beširevića), te pogodio za 1:0.

Na drugoj strani Malenica je bio siguran poslije pokušaja Mitrovića, da bi u nadoknadi prvog dijela od tri minute Osječani ipak došli do egala. Dobro je reagirao Amer Hiroš na petercu i sa suparnikom na leđima petom loptu usmjerio u mrežu za 1:1.

Mogao je Lovrić do gola u 89. minuti, ali njegove 'škarice' opet je obranio Malenica, a odbijenu loptu ispred Kalika su odbili braniči Osijeka, koji su izdržali završni pritisak domaćih i iščupali bod iz Turopolja.