AKTUELNO Fikret Abdić ulazi u federalni savez NK TOŠK se oglasio saopćenjem: Napali naš portal zbog istine o treneru PSG nasamaren: Real dogovorio najveći transfer ljeta Igra iza kulisa? Novi Pazar na ivici – hoće li im oteti Evropu? Milenković najavljuje maksimalan pristup: Protivnik kao i svaki drugi Iskusni gost stiže na Bilino polje Igrač rođen u Zenici na radaru Real Madrida Pogledajte ko je sve pogađao protiv San Marina dok je Barbarez nosio dres: Ko će zabiti sada kada je on selektor? MYTV: Vikend pun nogometa i vrhunskih gostiju Reprezentativac BiH na meti stranaca: Transfer na pomolu za defanzivca ‘Zmajeva’


URNEBESNO
KOMENTATORU IZ BIH SE SMIJE REGION: Završio i u Ami G Showu (VIDEO)
POSTAO HIT NA INTERNETU
- 16:33
- 01.12.2021
- Autor: BHFudbal.ba
Sportski novinar Jasmin Ligata, koji komentariše prijenose utakmica GFC Sarajevo, postao je hit na internetu, nakon urnebesnih komentara tokom uživo prijenosa.
Ligata je na jedinstven način prenosio utakmicu 6. kola Premijer futsal lige BiH protiv Salinesa, u kojoj su slavili s 5:1.
Tako se na samom početku susreta našalio s gledateljima.
"Za sve vas koji ste mislili da ćete ovo gledati bez komentatora, evo vam šipak."
Komentirao je potom dolazak nekoliko djevojaka na utakmicu.
"Neke djevojke dolaze na ovu utakmicu, samo ne znam koga bi u ovoj momčadi mogle gledati. Ovaj se oženio, Ibro samo što nije, dok za Jokića ne mogu uopće reći ima li djevojku. Sipa svakako ne voli djevojke, tako bar kaže. Stvarno ne znam koga bi ove djevojke koje su sjele ispred mene mogle gledati, mene sigurno neće."
Nakon što su igrači Sarajeva ukrali loptu i krenuli u brzi kontranapad, komentator je na humorističan način ispratio tu akciju za pogodak.
"Evo ga Žuti, ajde Žuti. Daj Ibri, daj Ibri, Žuti. Nemoj davati Ibri, gol. Bravo Žuti!".
Tijekom prijenosa utakmice usporedio se s i pjevačicom iz Srbije Jelenom Karleušom.
"Kažu da se više ljudi okupi na live streamu futsal kluba Sarajevo nego na koncertu Jelene Karleuše. Normalno, kad Jelena Karleuša zvuči isto kao i ja, nikako", rekao je, a odmah ispalio i novu izjavu.
Zamolio je tako kamermana da zumira frizuru jednog igrača na terenu.
"Molio bih da zumiramo frizuru igrača s brojem devet, da objasnim da se ovako ne treba šišat'. Ovo što on nosi na glavi meni izgleda kao da nosi kapu."
Nakon svih ispada završio je i u popularnoj srbijanskom showu, AMI G SHOW kod Ognjena Amidžića.
POGLEDAJTE...
PROMO
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba