REMI

PODJELA BODOVA NA VRBASU: Musemićeve trupe remizirale sa Krupom

VAŽAN BOD ZA KRUPU

Na korak od važnih bodova u borbi za opstanak bili su fudbaleri Krupe, koji su na svom terenu vodili do sudijske nadoknade protiv Tuzle Cityja, ali su gosti uspjeli da ostanu neporaženi - 1:1 (0:0).

Nakon što su gosti u 50. minutu ostali sa igračem manje zbog dva žuta odnosno crvenog kartona Luke Lučića, domaćin je iskoristio brojčanu nadmoć na terenu i do vodstva stigao u 66. minutu.

Mrežu gostiju iz Siminog Hana kod Tuzle pogodio je Nemanja Vukmanović.

I kad se činilo da će Krupa stići do važne pobjede u borbi za opstanak, u sudijskoj nadoknadi je Goran Brkić osigurao bod gostima - 1:1.