AKTUELNO ŠOKANTNE vijesti iz Srbije: Preminuo Mladen Žižović u toku utakmice! Kapiten Miralem Halilović se oprostio od reprezentacije BiH Željezničar rađa novu zvijezdu: Sin Meme Haljevca briljira u pionirskoj kategoriji Velež zaledio Grbavicu i donio tri boda u Mostar! Igor Štimac bi mogao biti žestoko kažnjen! Erdin Hastor narednog vikenda učestvuje na Svjetskom prvenstvu Štimac u žestokom sukobu s novinarom: Jedini ste uz Borac zaštićeni tim Hercegovački derbi pripao Zrinjskom: Plemići slavili poslije preokreta! Tabaković razbio St. Pauli: Dva gola i asistencija za pobjedu Borussije Stigao žestok odgovor Ibričiću: Niko nema pravo omalovažavati Papeta!
IVAN LENDRIĆ
Miljenik navijača FK Željezničar prijeti da će tužiti klub
ŽELI DA MU SE IZMIRE DUGOVANJA
- 20:34
- 11.01.2021
- Autor: E. Ganibegović
Napadač FK Željezničar i miljenik navijača Ivan Lendrić, uputio je navodno klubu opomenu u vezi duga od 35.000 KM.
Naime, ukoliko igrač i klub ne nađu zajednički jezik sve bi trebalo završiti u sudskom procesu, a hrvatski napadač bi u tom slučaju klub s Grbavice mogao napustiti kao slobodan igrač.
Podsjetimo, i ranije je bilo sličnih trzavica između ove dvije strane, ali je postignut zajednički dogovor i izbjegnuta je tužba Lendrića.
PROMO
Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!
SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!
Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖


