Gledajte finale Mundijala u zvaničnoj fan zoni 'I am from Bosnia' u Sarajevu!
MUNDIJAL

Ljubitelji fudbala u Sarajevu imat će priliku zajednički pratiti veliko finale Svjetskog prvenstva 2026. godine između Argentine i Španije.

U nedjelju će na Trgu oslobođenja – Alija Izetbegović, preko puta Ekonomskog fakulteta, biti organizovano javno gledanje finalne utakmice u okviru zvanične fan zone "I'm from Bosnia", gdje će biti postavljen veliki ekran za direktan prijenos susreta.

Navijači će imati priliku uživati u pravom fudbalskom ambijentu, zajedničkom praćenju utakmice i druženju tokom najvećeg meča svjetskog fudbala.

Finale između Argentine i Španije igra se na stadionu "New York New Jersey" u East Rutherfordu, a početak utakmice zakazan je za 21:00 sat po srednjoevropskom vremenu.

Organizatori pozivaju sve ljubitelje fudbala da dođu i zajedno isprate završnicu Mundijala u atmosferi dostojnoj najvećeg sportskog događaja na svijetu.