AKTUELNO Bivši Zmaj stigao na Grbavicu: Deni Milošević pojačao Željezničar Bordo tim u lovu na internacionalca iz MLS-a: Stiže li pojačanje u zadnju liniju? Povezivao se dolaskom na Koševo, a sada potpisao za Twente MUP HNK neće dozvoliti navijačima da bodre mlade ‘Zmajeve’ protiv Izraela? Katić i Šunjić optimistični pred kvalifikacije: Fokus na San Marino, zatim Austrija Veliko pojačanje stiglo na Stadion pod Bijelim brijegom Veliki preokret u posljednjim satima prijelaznog roka za bh. fudbalera Hadžiametović stigao u Englesku: Klub ga predstavio na sjajan način Igrači Posušja posvetili pjesmu treneru Maksimoviću Vasilj i Demirović: Fokusirani na San Marino, svaka utakmica zahtijeva maksimalnu koncentraciju



KOŠEVO
Zekić nastavlja slagati Sarajevo po svom ukusu, novi poznanik iz HNL-a blizu Koševa
WWIN LIGA BIH
- 10:27
- 18.07.2025
- Autor: Redakcija
Mnogobrojni klubovi kroje planove i taktike za nadolazeću sezonu od koje nas dijeli još jako malo vremena.
Znači to i sve manje vremena u klupskim rubrikama ‘odlasci’ i ‘dolasci’ pa se svi trude što prije završiti mercato i početi s konkretnim planovima igre.
Među njima je i Sarajevo Zorana Zekića. Hrvatski strateg ostao je na klupi bordo tima i slaže momčad za novi napad na naslov prvaka koji im je minule sezone izmakao.
Pojačanja je Zekić pronašao i među donedavnim HNL-ovcima – na gol je doveo Ivana Banića, a prema saznanjima Germanijaka iz izvora bliskih klubu, na Koševo će i Slavko Bralić.
Dodamo li tome Mlinarića iz Veleža i Ristovskog iz Dinama, Zekić na svome popisu dolazaka ima respektabilna imena.
Bralić je završio svoju posudbu u Gorici i vratio se u Celje, u kojemu se do sada nije naigrao u jednoj polusezoni, koliko je nosio dres slovenskog kluba.
Tada je upisao tek osam nastupa u svim takmičenjima, dok je u mjesecima prije odlaska u Sloveniju bio jedan od glavnih protagonista tada Sopićeve Gorice, u kojoj je također bio na posudbi, ali iz Osijeka, koji ga je na kraju pustio u Sloveniju, tada Damiru Krznaru u Celje.
Podsjetimo, Bralić je rođeni Splićanin, ali nikada nije igrao u Hajduku. Nakon Omladinca i Solina odmah je s 21 godinom krenuo put Slavonije, a potom ga je karijera nosila i u BiH, Azerbejdžan, Grčku, Srbiju…
Sada se vraća u BiH, ovoga puta ne u Hercegovinu (ranije bio u Širokom Brijegu), ali kod trenera koji ga dobro poznaje i koji je znao koristiti njegove kvalitete i dati mu povjerenje.
Bralić je znao to i opravdati u dresu Osijeka pa bi stari poznanici mogli biti uspješan tandem i u bordo klubu.
PROMO
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!
Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba