AKTUELNO Ovakva čast ne viđa se često: Junak derbija dobio mural u Mostaru! Nekada nosio dres reprezentacije BiH, a sada pravi milionski transfer Snimak privođenja navijača širi se društvenim mrežama Zbog bolesnog oca odbio Dinamo i Hajduk Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine potpisuje za Schalke Igra živaca Zrinjskog i Borca: Pomjeren meč Mostaraca, ali... ŠOK IZ ENGLESKE: Trener iz BiH na pragu klupe londonskog kluba!? Bh. reprezentativac završio u idealnom timu sezone u Italiji! Muškarac uhapšen nakon haosa u Žepču tvrdi da je žrtva nesporazuma BH Fanaticosi emotivno ispratili braću Burić nakon oproštaja od Zmajeva!


HRVATSKA
Zbog bolesnog oca odbio Dinamo i Hajduk
Sin bivšeg reprezentativca BiH
- 14:11
- 14.05.2025
- Autor: Redakcija
Bivši reprezentativac BiH i igrač Segeste, Cibalije, Dinama, Zagreba i Hajduka Mladen Bartolović teško je bolestan. Prije nekoliko mjeseci pokrenuta je humanitarna akcija kako bi mu se omogućilo liječenje u Njemačkoj.
Dok se Mladen bori s teškom bolesti, njegov sin Luka Bartolović tek počinje nogometnu karijeru. Talentirani mladić redovno igra za u-15 selekcije hrvatske reprezentacije.
'Primijećen je prošle godine kad je igrao za Cibaliju u Vukovaru i od tada je u svim akcijama reprezentacije. On je napadač koji se jako dobro snalazi i na krilu i u vezi. Zapamtite, kod mene ne bi igrao zato što je tatin sin već zato što je talentiran. Jedini je dečko u reprezentaciji koji nastupa za klub iz druge lige te se natječe na regionalnom, a ne na nacionalnom nivou. Zvali su ga u Dinamo i Hajduk, vrbuju ga u sve klubove, ali ostao je vjeran Cibaliji', rekao je za SN izbornik u-15 reprezentacije Sreten Ćuk.
Talentiranog Luku komentirao je i bivši igrač Cibalije i Osijeka Goran Meštrović, prenosi tportal.hr
'Luka je jedan od najvećih talenta u županiji posljednjih godina. Igra za kadete Cibalije kad nema potrebe igrati za pionire. Jedan od razloga što nije prihvatio ponude Dinama i Hajduka je vjerojatno što želi biti s ocem, ali njegovi roditelji vrlo pametno i mirno vode njegov razvojni put. Imaju tri sina, stariji se prebacio na futsal, ali tu je i mlađi Šimun, koji je papren. Jako zanimljivo dijete', započeo je pa dodao.
'Očekujem ga za godinu do godinu i pol u prvoj momčadi Cibalije. Da bude nešto kao Yamal iz Vinkovaca ili svojedobno Marko Dabro koji je debitirao za seniore sa 16 godina. Njegov svaki slobodan udarac i korner je seniorski već sada. Nadam se da će ostaviti trag u hrvatskom nogometu', zaključio je.
PROMO
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba