TURSKA

Nevjerovatna životna priča Avdije Vršajevića: Kako sam dobio sina?

BIVŠI REPREZENTATIVAC BOSNE I HERCEGOVINE

Bivši reprezentativac BiH Avdija Vršajević bio je gost posljednjeg izdanja Vijesti.ba Podcasta.

Vršajević je sa našim gledaocima podijelio mnoge anegdote iz fudbalske karijere, ali i jednu koja mu je promijenila život.

Na ljeto 2015. godine, Vršajević je napuštao Hajduk i imao je gotovo dogovren transfer u španski Getafe. Međutim, stiže mu još jedna ponuda i to iz Turske.

"Zove me čovjek iz Turske i nudi mi ugovor. Kada me zadnji put nazvao, ponudio mi je uslove koje zaista ne mogu odbiti, ali mi nudi klub za koji ja nikad ranije nisam čuo - Osmanlispor", počinje Vršajević, pa nastavlja:

"Maksimalno smo se potrudili i sve smo probali, ali nije išlo. Bila je zaista teška situacija što se tiče toga".

"Došli smo u Ankaru, ja sam otišao na potpis ugovora. Sve sam završio i kada smo tražili stan, našli smo ga kod jedne žene koja je tada došla, pozdravila se s nama i pitala nas zašto nemamo djece. Mi smo joj rekli kako imamo problema, objasnili joj čitavu situaciju, da smo svašta pokušavali ali da nije uspjelo..."

"Od čitave Ankare, od osam-devet miliona ljudi, mi nađemo stan od doktorice koja je glavna za umjetnu oplodnju! Zvala nas je na preglede, da provjerimo sve to i eto, da skratim priču - otišli smo kod nje i 2017. godine mi se rodio sin Ahmed".

Vršajević je rekao kako ga je sve navodilo prema Turskoj i Osmanlisporu.

"Dobio sam najvrijedniju stvar. Više me nisu zanimale ni finansije, ništa. Dobio sam ono što sam najviše želio", rekao je Vršajević za Vijesti.ba Podcast.

VEZANE VIJESTI

Turska

EKSKLUZIVNO: Rijad Kobiljar je novi igrač turskog kluba!

SLOVENIJA

Jakirović jučer gledao BiH, danas se oprostio od Kayserija

Turska

Haris Hajradinović briljirao u Turskoj: Bh. veznjak među najboljima sezone!

Turska

Bivši reprezentativac BiH preuzima slavni klub u Engleskoj

Turska

Bivši reprezentativac BiH napravio ČUDO u Turskoj

PROMO

Novo kolo otvaraju Velež i Sarajevo, a Meridian vam donosi bogatu ponudu

Veliki Black Friday vikend u Meridianu: Uhvati svoju šansu!

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: SMS uplata za Ultra korisnike

MrBit: Poklon dobrodošlice do 50 KM i kvota od 9.50 za pobjedu BiH

Zmajevi idu u Beč po senzaciju i Mundijal: Veliki izazov i prilika pred BiH

Muzika UŽIVO VEČERAS za bh. navijače u Cafe Prestige u Beču!

MrBit je stigao: Poklon dobrodošlice i najbolja kvota za BiH-Rumunija

Put do Mundijala vodi i do poklon tiketa: BiH protiv Rumunije za historijsku šansu uz najveće kvote u Meridianu

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI