AKTUELNO Vasilj i Demirović: Fokusirani na San Marino, svaka utakmica zahtijeva maksimalnu koncentraciju Zmajevi se okupljaju u Sarajevu: Prvi trening na Koševu pred septembarske kvalifikacije NAPADAJU PRVU LIGU: HNK Čapljina u gostima protiv Kruševa Počinje prodaja ulaznica za meč sa Austrijom, evo koliko koštaju Razvoj snage, brzine i otpornosti za djecu 9+: Zašto najbolji treneri preporučuju KINERA Treći uzastopni poraz Veleža: Posušju tri boda u Mostaru! Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu! FK Sarajevo minimalnim rezultatom slavilo protiv Rudara Zrinjski i Džeko saznali protivnike za novu sezonu Konferencijske lige Evo šta je poručio selektor BiH Sergej Barbarez



NOVI FUDBALER FENERA
Šta je Leonardo Bonucci rekao o Džeki? Oduševio me!
ISKUSNI STOPER
- 12:11
- 13.01.2024
- Autor: BHFudbal.ba
Iskusni italijanski stoper Leonardo Bonucci potpisao je jučer za turski Fenerbahče.
Tamo ga je dočekao i kapiten Edin Džeko koji je imao veliku ulogu u njegovom dolasku, a za BBO Sport Bonucci je govorio o Džeki.
“Džeko me jutros nazvao i pozvao na doručak. Sam će me provesti po Istanbulu, a skupa ćemo tražiti novi dom. Džeko će razgovarati sa školom u koju idu njegova djeca, kako bi u nju uključio i moju djecu. Učinio je da od prvog dana osjećam da je on vođa ovog tima”, rekao je Bonucci.
PROMO
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!
Meridian mijenja igru zauvijek – prihvati izazov!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖