AKTUELNO Željo slavio poslije velikog preokreta i diskutabilnog suđenja! U prošlom kolu dobio crveni karton, a večeras igra protiv Željezničara Kaljanac: Sarajevo oštećeno na Pecari, penal za Široki nije postojao Barbarez dobija veliko pojačanje pred ključne duele kvalifikacija za SP Pogledajte šta su iz Real Madrida rekli o Peljti: Ovo niko nije očekivao! Bizarnost u Hrvatskoj: Isti trener vodi dva kluba u istom takmičenju Zmajevi saznali moguće rivale u Ligi nacija: Čeka ih paklen žrijeb! Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica Veterani FK Bratstvo Bužim pobjednici turnira u Donjem Vakufu! Nevjerovatno: Šef policije Srbije u Rigi zbog navijača koji su protiv Vučića?!



ZENICA
VELIKO POJAČANJE: Avdija Vršajević potpisao za Čelik iz Zenice!
VRAĆA SE U VOLJENI KLUB
- 14:57
- 09.01.2024
- Autor: Redakcija
Bivši bh. reprezentativac Avdija Vršajević novi je fudbaler NK Čelika. Vršajević na Bilino polje stiže kao slobodan igrač, a može igrati na pozicijama beka i krila.
Vršajević je rođen 1986. godine u Tešnju gdje se počeo baviti nogometom. Vrlo brzo Vršajević prelazi u Čelik gdje je počeo igrati seniorski nogomet.
Igrao je potom za Spartu iz Praga, Kladno, Tatran, Hajduk, Osmanlispor i Akhisarspor, odakle je u januaru 2021. godine prešao u Ümraniyespor, a nakon toga je igrao za FK Sarajevo.
Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine debitovao je 2012. godine. Skupio je 17 nastupa i postigao dva gola u državnom dresu. Posljednji put za BiH igrao je u martu 2017. godine protiv Gibraltara.
PROMO
Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica
BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM
Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!
Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!
Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!
Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi
VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!
Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖