KOŠEVO

NOVO POJAČANJE: Crnogorski veznjak stigao na Koševo!

PRIDRUŽIT ĆE SE U JANUARU

Marko Matanović je novi igrač bordo-bijelih. Crnogorski veznjak potpisao je ugovor sa našim timom do 2026., a ekipi će se pridružiti na predstojećoj prozivci početkom januara. 

Dvadeset i trogodišnji zadnji vezni stiže iz crnogorske Sutjeske, gdje je u jesenjem dijelu prvenstva nastupio 16 puta, te na svoj konto upisao dva gola i dvije asistencije. Nastupio je  i u Konferencijskoj ligi gdje je upisao četiri nastupa.

Karijeru je započeo u ekipi OFK Titograd, odakle prelazi u FK Jezero, a 2021. godine se pridružuje ekipi Sutjeske. Sa ekipom Sutjeske je u sezoni 2021/22 stigao do prvog trofeja u karijeri osvojivši najveći rang takmičenja, a u sezoni 2022/23 je osvojio i Kup. Ukupno je  odigrao 159 utakmica, gdje je postigao 16 golova, uz 14 asistencija.

Marku želimo puno sreće u Bordo dresu, stoji u objavi FK Sarajevo.

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

Zrinjski bez problema savladao Sarajevo: Gosti izgledali nemoćno i izgubljeno

TRANSFER

Guliashvili zbog transfera upitan za derbi protiv Zrinjskog?

KOŠEVO

Godinu nakon tragedije: Dženan Uščuplić i dalje u srcima navijača Sarajeva

KOŠEVO

Ljajić novi igrač Sarajeva: Tim s Koševa predstavio veliko pojačanje

KOŠEVO

Zoran Zekić podnio ostavku

PROMO

BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM

Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!

Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!

Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI