TRENER BORCA

Marinović: Vico Zeljković sve je pokrenuo, velika stvar za nas!

BORAC PRVI

Ekipa banjalučkog Borca ubjedljivo je prvoplasirana ekipa Premijer lige BiH sa 45 osvojenih bodova.

Njihov trener Vinko Marinović prokomentarisao je igre Borca u prvom dijelu sezone.

“Klub je odlučio da idemo na viši nivo. Dakle, trebalo je sve raditi iznova. Doveli smo 18-19 novih igrača i sigurno da je to bio veliki izazov, kako za nas u stručnom štabu, tako i u cijelom klubu.

Kroz taj prvi dio sezone i nastup u Evropi, hvatali smo jedan ritam koji je zaista bio dobar, a pogotovo me raduje što je sve izgledalo mnogo bolje kako je prvenstvo odmicalo.

Na zimsku pauzu otišli smo sa jednom prednošću, međutim to ništa ne znači. Slijedi nam ponovo velika bitka na proljeće i najbitnije je da se dobro i kvalitetno pripremimo”, rekao je Marinović, koji je potom prokomentarisao i infrastrukturu u BiH.

“Sa mog stanovišta to mnogo znači. Vico Zeljković, predsjednik Fudbalskog saveza BiH sve je pokrenuo i mislim da je to jedna velika stvar za fudbal kod nas.

Novi tereni daju jednu novu dimenziju fudbalskoj igri jer bez razvoja i poboljšanja istih, mi ne možemo gledati prema naprijed. Igrati na obnovljenim i starim terenima, zaista je velika razlika. Sve je brže i kvalitetnije i sigurno da i mi dobijamo na kvalitetu rada”, rekao je Marinović.

VEZANE VIJESTI

SARAJEVO

Marinoviću, OBJASNI NAM: Na osnovu čega zoveš OVOG igrača?

SARAJEVO

MARINKOVIĆ OBJAVIO SPISAK: Četiri igrača iz Borca!

UZVRATNE UTAKMICE

Umjesto planirane četiri, igrat će se tri utakmice Kupa, Borac odgodio!

ODGOĐENA UTAKMICA

Fudbalski Savez odredio novi termin utakmice FK Sarajevo - FK Borac!

ODGOĐENA UTAKMICA

KAKVA OBJAVA FK SARAJEVO: Ismijali su Borac iz Banja Luke!

PROMO

AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun

Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda

SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH

KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM

ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM

CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM

Meridian ima najveće kvote za Premijer ligu: Aston Villa 2.85, Brighton 2.15

BH Telecom ostvario rekordne prihode i dobit u 2024. godini!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI