AKTUELNO Fudbalski suživot u Africi: Treneri Srbin i Bošnjak jurišaju na titulu u Milanu Huligani upali na teren i izazvali žestoku makljažu Štimac izazvao buru odmah po dolasku: “Zrinjski je klub pobjedničkog mentaliteta, za razliku od Sarajeva i Borca!” Atić podigao atmosferu na Musinoj svadbi: Zapjevao Sinanov hit i oduševio sve prisutne Suze ispred zgrade: Navijači u očaju molili Feđu Dudića da ostane! Delije udarile na Vučića: Brutalne poruke s tribina, predsjednik Srbije ostao bez podrške? Cazin se oprašta od 17-godišnjeg Hamze Perviza: Tuga u gradu, bol u srcima BOMBA IZ SRBIJE: Feđa Dudić podnio ostavku nak Denis Lasić – čovjek koji uništava Zrinjski? EKSKLUZIVNO: Adnan Maljević Kinez o razvoju mladih sportista, ulozi roditelja i novoj aplikaciji KINERA



AUSTRIJA
Sa 27 godina potpisao veliki ugovor, doveo ga bivši trener Dortmunda!
BH. NAPADAČ
- 16:23
- 09.12.2023
- Autor: BHFudbal.ba
Salko Mujanović dokaz je da u fudbalu nikada nije kasno ako radite disciplinovano i predano, jer rad se kad-tad isplati.
Ovaj 27-godišnjak prošao je kroz sve u bh. fudbalu, igrao je i kantonalnu ligu, Drugu ligu, zatim i Prvu ligu FBiH, ali i Premijer ligu. Posljednji njegov klub bio je austrijski niželigaš Traiskirchenu.
A onda, veliki poziv. Stigao je poziv Admire Wacker koji se ne odbija. Trenutno su u drugoj ligi Austrije, a prema navodima medija iz te zemlje potpisao je ugovor do ljeta 2025. godine.
"Izazov koji sam dugo čekao i za koji sam se borio. Dat ću sve od sebe da opravdam povjerenje kluba kao što je Admira Wacker", napisao je Mujanović.
Na njegovo dovođenju inzistirao je Peter Stoger sportski direktor Admire, koji je jedno vrijeme funkciju glavnog trenera obavljao u Borrusiji Dortmund, a kroz karijeru je još bio i u Kolnu, Ferencvarošu, Austriji iz Beča.
"Mujanović je skrenuo pažnju na sebe brojnim golovima. Uspjeli smo ga pridobiti i sada imamo napadača koji će oživjeti našu ofanzivnu igru", izjavio je Stoger.
Mujanović je u BiH nastupao za Čelik, Velež, Bosnu Semu i Krajinu. Ove sezone u Regionalnoj ligi Istok postigao je 16 golova u 16 utakmica, što je impresivan podatak.
Salko je definitivno primjer kako se uz predan rad i disciplinu može uspjeti.
PROMO
Za svaki gol FK Sarajevo ti osvajaš 5 KM I 5 Lucky’ 6 rundi: Bordo tim i Meridian nastavljaju evropsku priču
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba