AKTUELNO Odgođena utakmica između Zrinjskog i Sloge, Savez objasnio zašto Fudbaleri Sarajeva otputovali u Rumuniju: Slijedi veliki evropski izazov Zrinjski se remijem sa Slovanom oprostio od Lige prvaka Propao mu transfer u Iran, on se vratio u Mostar, a sada ga želi velikan iz Armenije Zrinjski večeras protiv Slovana u nemogućoj misiji GOŠK KUPUJE STOLICE: Prvi se javio trener Feđa Dudić Puštene u prodaju ulaznice za utakmicu Zmajeva u San Marinu Ivanković: Čitam svaki dan o novim trenerima, ali to me ne tangira Otkriveno zbog čega je Barbarez završio u Borac perfektan na startu sezone – 6:0 protiv Rudara!



PRIJEDOR
Bivša velika nada Sarajeva i Veleža pojačala bh. niželigaša!
23-GODIŠNJI MOSTARAC
- 12:45
- 08.12.2023
- Autor: BHFudbal.ba
Nekada velika nada FK Velež i FK Sarajevo Đani Salčin prvo je zimsko pojačanje Rudara iz Prijedora.
Salčin je sa 14 godina napustio Velež i otišao u Sarajevo, ali povrede su ovog nekada velikog talenta spriječile da napravi veću karijeru.
“Đani Salčin, ofanzivni vezni fudbaler, prvo je veliko pojačanje žuto-plavih u zimskom prelaznom roku.
Ovaj 23-godisnjak, fudbalsku karijeru je započeo u FK Velež (Mostar), a sa 14 godina odlazi u FK Sarajevo gdje potpisuje svoj prvi profesionalni ugovor. Iako još uvijek mlad, iza sebe ima zaista zavidan “CV”: skoro 60 nastupa u Premijer ligi BiH, 31 nastup u omladinskim reprezentativnim selekcijama BiH, 2 puta osvojenu Premijer ligu BiH, 3 puta Kup BiH, nastup na 4 evropske utakmice, nastup na Evropskom kadetskom prvenstvu 2017. godine itd.
Sigurno je da će lijevonogi fudbaler biti veliko pojačanje za naš klub u proljećnom dijelu sezone.”, navodi se na zvaničnim stranicama FK Rudar Prijedor.
PROMO
MERIDIAN I FK SARAJEVO: Nastavak strateškog partnerstva
Kako gledati utakmice na MY TV-u: Jednostavan vodič za navijače
PAZI PLAVI VOZ GAZI: Odigraj da Željezničar prolazi i častimo te sa 10 KM freebeta
Željo je sigurica, a Meridian ti čuva leđa!
Još malo vremena je preostalo: Putuj na Eurobasket uz AdmiralBet!
BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba