FUTSAL

NJEMU NIJE MJESTO U SPORTU: Trener udarao dječaka!

SRBIJA

Na futsal susretu u Srbiji momčad SAS-a iz Zrenjanina svladala je ekipu FON Banjica (6:4), no utakmicu je obilježio sramotan potez trenera Milivoja Batinice, prenosi N1.

Tokom prvog dijela susreta Batinica je ušao u sukob s jednim od svojih igrača, prvo ga je povukao za dres, a onda udario po vratu i glavi. Nažalost, nije stalo na tome. Batinica je ponovno nasrnuo na dječaka udarivši ga u vrat.

Kako piše Nova.rs, Batinica je jedan od osnivača Srpske napredne stranke u Zrenjaninu, ali i optuženik za ratni zločin u Kravici kod Srebrenice 1995. godine gdje su ubijeni bošnjački zarobljenici.

Batinica je 2017. godine tvrdio da je za ratne zločine, u kojima je ubijeno više stotina civila, saznao tek nakon hapšenja. Suđenje je počelo prije sedam godina, ali još uvijek nije završeno, piše N1.

VEZANE VIJESTI

DEBAKL

Potop na Marakani: Engleska deklasirala Srbiju 5:0!

HERCEGOVINA

Memorijalni turnir '13. juli' 2025 u Blagaju- sportski događaj u znak sjećanja na šehide

BEOGRAD

PIKSI 'POLUDIO': Apsurdno je šta mi radite!

KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO

(VIDEO) Neviđena provokacija Albanaca: Pogledajte šta su uradili sa zastavom Srbije!

KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO

Provokacija na početku meča: Albanska djeca pravila orla ispred reprezentativaca Srbije!

PROMO

BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM

Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!

Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!

Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

Pratite najuzbudljivije utakmice domaćeg fudbala uživo na MY TV!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI