IZ AUSTRALIJE U BIH

Emina Ekić putovala dvadeset i osam sati da dođe na okupljanje!

LJUBAV PREMA DOMOVINI

Dvadeset i osam sati putovanja od Melburna do Sarajeva nije ostavilo previše traga na mladoj Emini Ekić koja na okupljanje reprezentacije uvijek stiže raspoložena i sa osmijehom.

„Umorna sam malo, ali mi je fino kad ovdje dođem i ne bih toliko putovala da ne volim da igram za reprezentaciju“, u dahu kaže Ekić.

Razloga za raspoloženje ima jer je u međuvremenu promijenila klub i sada je članica Melburn sitija, u kojem se brzo adaptirala i već postigla prelijep pogodak, koji je naše medije podsjetio na spektakularne golove iz kornera Blaža Sliškovića.

Naša reprezentativka na pitanje da li joj godi to poređenje i zna li uopšte ko je Blaž Slišković iskreno odgovara: „Nisam znala, do ovog gola, a onda su mi mama i tata puno pričali o njemu. Znam da je on fudbalska legenda i drago mi je kad kažu da taj moj gol podsjeća na nekadašnje njegove. Čula sam toliko lijepih priča o gospodinu Sliškoviću i bila bih sretna da ga jednom upoznam.“

Ekić je podijelila i utiske o novom klubu: „ Mi smo dio engleskog Mančester sitija, radimo po njihov planu i programu i to mi se mnogo sviđa.Volim taj način treniranja jer mi pruža mogućnost da napredujem. Australijska liga je brza, jaka, mi dobro igramo i zadovoljna sam. Nakon ovog gola, nadam se da će ih biti još a željela bih i da postignem prvi pogodak u dresu reprezentacije.“

(nfsbih.ba)

VEZANE VIJESTI

DUGOGODIŠNJA SELEKTORICA

Oglasila se Samira Hurem: Saznala sam da sam smijenjena preko weba!

MAESTRALNO

MAJSTORIJA: Bh. reprezentativka pogodila direktno iz kornera!

RAZVOJNI TURNIR

Ženska U16 reprezentacija BiH slavila protiv Sjeverne Makedonije

PROMO

Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?

Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet

Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus

Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa

Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici

GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele

Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju

Liga Evrope u Meridianu: Super boost na pobjedu Zvezde, Dinamo dočekuje Fenerbahce

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI