MOSTAR

VELEŽ: Ovo je najrigoroznija kazna za naš klub

GRADSKI DERBI

Povodom drakonske kazne za Velež koju je dobio od Disciplinske komisije NSBIH Mostaraci su se oglasili saopštenjem za javnost.

"Fudbalski klub Velež Mostar obavještava sve svoje članove, navijače i prijatelje Kluba da je naš Klub danas obaviješten o dopisu po kojem je našem Klubu, po pitanju prekida tokom derbi utakmice 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, izrečena novčana kazna u iznosu od 25.000 KM!

Pored navedenog novčanog iznosa, posebno je naglašeno, izrečena je i finalna opomena u kojoj se navodi da ukoliko se ponove slični incidenti stadion Rođeni će biti suspendovan.

Navedena novčana kazna jedna je od najrigoriznijih koje je naš Klub zaprimio i predstavlja uistinu veliki udarac za Klub pri ostvarenju naših zajedničkih ciljeva, a što zasigurno jeste kontinuiran razvoj i napredak svih segmenata djelovanja Kluba, te svakako borba za mjesta koja bi nam naredne sezone omogućila učešće u evropskim takmičenjima.

U trenutku kada naš momci na terenu bilježe odlične rezultate, kada smo započeli sa jednim od najvećih i najvažnijih infrastrukturnih projekata, kada se sinergija između navijača i Kluba jasno može osjetiti na svakom koraku, ovakvi trenuci predstavljaju jasan poziv na oprez za sve nas.

Kao što smo, u našem nedavnom saopštenju za javnost i napomenuli, Fudbalski klub Velež ponosan je na činjenicu da je stadion Rođeni posljednjih godina postao mjesto kojeg rado posjećuju čitave porodice koje su upravo u našem domu u mogućnosti uživati u istinskom fudbalskom ambijentu. Tome u prilog govori i činjenica da je stadion Rođeni, sa prosjekom od 3671, treći po broju gledalaca u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Fudbalski klub Velež Mostar koristi ovu priliku da apeluje na sve naše navijače da u sportskom, navijačkom duhu, atmosferi koja je po mnogočemu jedinstvena u našoj zemlji budemo pozitivan vjetar u leđa našim Rođenima. Da se suzdržimo od korištenja pirotehničkih sredstava, kao i isticanja parola koje mogu dovesti do novih kazni i, ne želimo ni pomisliti, suspenzije našeg stadiona, a što osim u rezultatskom smislu može u značajnoj mjeri uticati i na finansijsku stabilnost našeg Kluba.

Dragi naši Rođeni, mi znamo kakvu ARMIJU navijača iza sebe imamo, VI znate koliko NAM ZNAČITE i samo zajedničkim snagama možemo doći do NAŠEG ZAJEDNIČKOG CILJA!" - napisali su iz Veleža.

VEZANE VIJESTI

ČITLUK

Velež i Široki Brijeg sutra neće igrati Kup BiH

MOSTAR

Velež doveo reprezentativca Irana

MOSTAR

DERBI BEZ GOLOVA: Borac ostao neporažen u Mostaru

SARAJEVO

Zeljković: Razmišljamo o skraćivanju WWin lige BiH

MOSTAR

Velež prodao jednog od najboljih igrača

PROMO

Novo u Meridianu: Kladi se da li će neki igrač dobiti žuti karton!

Bingo već 11 godina najbolji prijatelj SOS Dječijih sela u BiH

I ove godine u Hotelu Hills najbolja proslava 8. marta

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: U startu uzmi 100 KM

Bingo nastavlja podršku ženskom poduzetništvu!

DANAS U MERIDIANU: Sastavi tiket, uzmi dobitak za dvoje

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: U startu uzmi 100 KM

TOČAK SREĆE U MERIDIANU: Svakog petka osvoji vrhunske bonuse

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori