AKTUELNO Sve je spremno za spektakl na Mokrom Docu: U Posušje stiže splitski Hajduk Njemački velikan zvanično predstavio Zmaja kao novo pojačanje Borac doveo veliko pojačanje. Stigao veznjak koji je bio prvak Belgije Prvoligaške ambicije: Ključ doveo iskusnog napadača Vico Zeljković najavio: Sprema se revolucija u bh. fudbalu Sučić: Odrastao sam na farmi, muzao sam krave, a baka je platila školu nogometa FIFA zabranila bh. klubu transfere Džeko nije ni zaigrao, a već je na pragu rušenja rekorda Serije A Mogao bi zaigrati za BiH: Fudbaler Barcelone stigao u Mostar Velež ostao bez važnog veziste – Srećković slobodan igrač


UEFA
KAKVA ČAST: Peljto sudi jednom od najboljih klubova svijeta
PONOVO U LIGI PRVAKA
- 09:57
- 03.11.2023
- Autor: BHFudbal.ba
Najbolji bh. sudija, Irfan Peljto (39), sudit će utakmicu 4. kola grupne faze Lige prvaka između Shakhtara i Barcelone.
Susret ovih timova će se odigrati u utorak s početkom od 18:45 sati, a utakmica će se igrati na stadionu HSV-a u Hamburgu.
Peljti će ovo biti treća utakmice grupne faze ove sezone. Do sada je sudio duele Union Berlina i Napolija, te Feyenoorda i Celtica, prenose Vijesti.
Ove sezone je dijelio pravdu i na jednom meču kvalifikacija za Ligu prvaka, jedan meč prvenstva Saudijske Arabije, te šest utakmica Premijer lige BiH.
Peljto će u nedjelju biti glavni arbitar na derbiju kola između Sarajeva i Borca. Ovaj susret se igra na stadionu Asim Ferhatović Hase s početkom u 19:45 sati.
PROMO
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba