AKTUELNO Zmajevi trojkom Muse uz zvuk sirene savladali Bugarsku! Lana Pudar osvojila još jedno zlato na Mediteranskim igrama MOSTAR ĆE DA GORI: Planule sve karte za meč protiv Šerifa Vico Zeljković uputio poruku bh. klubovima pred europske nastupe Zbog čega je Rade Krunić kažnjen sa 5.000 eura? BRILJIRA U KINI: Samir Memišević postigao dva gola! Mostar SG Staklorad domaćin glavne runde Lige prvaka u futsalu SVE JE ZAVRŠENO: Anel Ahmedhodžić ima novi klub! MEGA TRANSFER: Bivši golman Lyona stigao u Premijer ligu BiH! Legendarni napadač preuzeo omladinski pogon GOŠK-a iz Gabele!
BH. TENK
UTJERUJE STRAH U KOSTI: Mislio sam da će me Kolašinac zgaziti
LOŠ POTEZ TOWNSENDA
- 20:41
- 07.08.2020
- Autor: Eldar G.
Sead Kolašinac važi za jednoj od najsnažnijih fudbalera na svijetu.
Rijetki su oni koji iz duela sa bh. reprezentativcem izlaze kao pobjednici, a jedan od njih nije ni Andros Townsend, fudbaler Crystal Palacea, koji se uplašio da će ga "Kolašinac zgaziti".
"Igrali smo s Arsenalom, Kolašinac se u 90. minuti posvađao s Tomkinsom. Kroz šalu sam mu rekao da ću ga razbiti, uništiti. Mislim da nije shvatio šalu, sekundu kasnije sam se zabrinuo da će me zgaziti", rekao je Townsend.
Vjerovatno i nije baš najpametnija ideja šaliti se na ovaj način s bh. tenkom.
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✕