FRANCUSKA

VELIKI TRANSFER: Golman Sarajeva potpisao za Montpellier

SENZACIONALAN TRANSFER

Nakon 7 godina provedenih u FK Sarajevo, Belmin Dizdarević se oprašta od bordo dresa i odlazi u inostranstvo. Njegova naredna destinacija je francuski Montpellier.

Sa 15 godina je postao član Akademije FK Sarajevo sa kojom je osvojio veliki broj trofeja. U kadetskoj i juniorskoj konkurenciji osvojio je ukupno tri titule prvaka BiH i jedan trofej Kupa.

Za prvi tim je debitovao u posljednjem kolu u sezoni 2018/19 na gostovanju protiv GOŠK-a i na taj način upisao svoje ime zajedno uz generaciju koja je te sezone osvojila duplu krunu. Također je bilo član ekipe koja je u sezoni 2020/21 osvojila Kup BiH. Ukupno je u dresu Sarajeva upisao 56 nastupa.

Igrao je za sve omladinske selekcije reprezentacije BiH, a upisao je i jedan nastup za A reprezentaciju na gostovanju protiv Sjedinjenih Američkih Država.

VEZANE VIJESTI

SARAJEVO

O posljednjem potezu Ismira Mirvića piše se čak i u Španiji!

KOŠEVO

Historijski iskorak Sarajeva: Od danas akademija nosi ime princa Ismaila!

KOŠEVO

ZVANIČNO: FK Sarajevo i Husref Musemić raskinuli saradnju!

SARAJEVO

Derbi presudio Musemiću: Na Koševo stiže bivši trener Dinama!

DERBI

Adžemova objava razbjesnila navijače Sarajeva!

PROMO

Ekskluzivna ponuda sobnih vrata sa skrivenim šarkama u Džeko Comerc!

SUPER HELI – HIT CRASH TURNIR: Uđi u zonu leta!

Meridian daje 200 posto bonusa: Zgrabi prednost u startu!

Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?

Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet

Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus

Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa

Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI