AKTUELNO Sve je spremno za spektakl na Mokrom Docu: U Posušje stiže splitski Hajduk Njemački velikan zvanično predstavio Zmaja kao novo pojačanje Borac doveo veliko pojačanje. Stigao veznjak koji je bio prvak Belgije Prvoligaške ambicije: Ključ doveo iskusnog napadača Vico Zeljković najavio: Sprema se revolucija u bh. fudbalu Sučić: Odrastao sam na farmi, muzao sam krave, a baka je platila školu nogometa FIFA zabranila bh. klubu transfere Džeko nije ni zaigrao, a već je na pragu rušenja rekorda Serije A Mogao bi zaigrati za BiH: Fudbaler Barcelone stigao u Mostar Velež ostao bez važnog veziste – Srećković slobodan igrač


KOŠEVO
SARAJEVO PUNIM GASOM: Dva nova igrača u istom danu
NAJBOLJI LIJEVI BEK LIGE
- 15:29
- 03.06.2023
- Autor: Redakcija
Elvir Duraković je i zvanično novi igrač FK Sarajevo. Na Koševo stiže nakon sjajne sezone u Igmanu iz Konjica gdje je svojim igrama oduševio fudbalsku javnost u BiH, a igrači i treneri svih ekipa u ligi izabrali su ga za najboljeg lijevog beka šampionata u izboru „Kristalnih 11“.
Njegove odlične partije nagradio je i selektor Faruk Hadžibegić koji ga je uvrstio na prošireni spisak za predstojeće utakmice reprezentacije BiH.
Dvadesettrogodišnji Duraković je rođen u Bugojnu i prve fudbalske korake napravio je u bugojanskoj Iskri. U karijeri je prije Igmana igrao za Bratstvo, Mladost DK i ekipu Tuzla City.
Duraković i FK Sarajevo potpisali su ugovor do 2026. godine.
PROMO
SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan
BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju
GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!
Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!
SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!
MERIDIAN DOMINACIJA: Pogodi najveću kvotu, uzmi keš!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖