LIGA PRVAKA

Edin Džeko zakazao polufinale Lige prvaka protiv Radeta Krunića!

INTER I MAN. CITY U POLUFINALU

Inter i Manchester City izborili su polufinale Lige prvaka.

Inter i Benfica odigrali su 3:3 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka, ali su Italijani prošli jer su u prvoj utakmici pobijedili u Lisabonu 2:0. U polufinalu će igrati protiv Milana koji je u utorak izbacio Napoli. Domaćini su poveli u 14. minuti golom Barelle da bi se Benfica vratila u 38. preko Ausnesa.

Na 2:1 povisio je Martinez u 65., na 3:1 je povisio Correa u 78. da bi Benfica u završnici izbjegla poraz. Prvo je u 86. minuti Antonio Silva glavom pogodio za 3:2 da bi u petoj minuti sudačke nadoknade Petar Musa izjednačio nakon što je odbijenu loptu zakucao u gol za konačnih 3:3.

Edin Džeko igrao je za Inter do 76. minute.

U drugoj utakmici Man. City je nakon 3:0 pobjede u prvom susretu četvrtfinala prije osam dana na Etihadu u uzvratu protiv Bayerna u Münchenu odigrao 1:1 i s ukupnih 4:1 plasirao se u polufinale Lige prvaka.