1/4 FINALE

Rođeni sigurnim trijumfom u Modriči stigli nadomak polufinala!

TRI GOLA NERMINA HASKIĆA

U prvoj utakmici 1/4 finala Kupa BiH između Sloge i Veleža u Modriči gosti su slavili rezultatom 3:0. Golove za Rođene postigao je Nermin Haskić.

Rođeni su po izuzetno teškom terenu trijumfovali u Modriči protiv Sloge u prvom meču četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine rezultatom 0:3 i stekli veliku prednost pred revanš.

Haskić je postigao hat-trick. Prvi gol je postigao u 53., drugi u 87., a treću u 90. minuti.

Imala je Sloga veliku priliku da u 73. minuti poravna rezultat, ali je Bogdanović nakon što je skrivio penal zaustavio udarac Starčevića sa 11 metara.

Poslije toga su domaći u 78. minuti olakšali Veležu posao kada je isključen Dadić, a Rođeni s igračem više postigli dva gola.