AKTUELNO Šunjić: Najbitnije je da ponovimo timsku igru kao protiv Rumunije! Barbarez: Oduševljen sam zalaganjem, Džeko želi da igra! Najveće pojačanje Zmajeva u HISTORIJI već u opremi BiH O njemu će svijet da priča: Ima 17 godina, a već je s prvim timom Intera GOL SA 60 METARA: Pogledajte majstoriju Emira Karalića! Mladi 'Miske' i Despotović zakazali dvomeč sa Sarajevom! Sinoćnji miljenik navijača BiH u sretnoj vezi sa dečkom Velež uz sjajnu igru slavio protiv ekipe iz HNL-a! Kažu da su reflektori u Bukureštu ostali upaljeni – Šunjić još uvijek trči! Zmajevi sletjeli u Sarajevo, Džeko izgleda neprepoznatljivo


TUZLA
SLUŽBENO: Mak Varešanović novi igrač Slobode!
STARIJI SIN MIRZE VAREŠANOVIĆA
- 12:29
- 23.01.2023
- Autor: BHFudbal.ba
Nakon Ivana Šuberta i Marka Pervana, Mak Varešanović novi je fudbaler Slobode.
Ovaj 24- godišnji veznjak ugovor sa Tuzlacima potpisao je do kraja godine. Ranije u karijeri prošao je omladinsku školu FK Sarajevo, a još je nastupao za Olimpik, Udinese U-19, Casertanu, dok je posljednji agnažman imao u FC Koper.
"Jako mi je drago što sam došao u Slobodu, to je jako veliki klub u BiH sa velikom tradicijom i odličnim navijačima. Zahvalio bih se upravi i treneru na ukazanom povjerenju i nadam se da ću ispuniti svoja očekivanja kao igrača, a tako i očekivanja kluba. Volio bih da ispunimo naše ambicije i da se svi zajedno na kraju radujemo", istakao je Mak Varešanović.
PROMO
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM
ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM
CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM
Meridian ima najveće kvote za Premijer ligu: Aston Villa 2.85, Brighton 2.15
BH Telecom ostvario rekordne prihode i dobit u 2024. godini!
Počela HELL nagradna igra: Osvojite luksuzni Mercedes AMG CLA35
Kladionica Meridian nudi najjače kvote: Roma 1.80, Galatasaray 1.70
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖