ENGLESKA

Pogledajte zbog čega je poništen gol iz penala Aleksandru Mitroviću!

OVO SE NE VIĐA ČESTO

Bizaran slučaj poništenog gola stiže nam iz 20. kola Premier lige u kojem je trećeplasirani Newcastle na St. James Parku dočekao londonski Fulham.

U 66. minuti sudac Robert Jones dosudio je penal za Fulham nakon prekršaja na Bobbyju Reidu. Priliku da šokira favoriziranog domaćina dobio je jedan od najboljih strijelaca lige Aleksandar Mitrović.

Srpski 28-godišnji golgeter ove je sezone zabio 11 golova za Fulham, a u klub je stigao 2018. upravo iz Newcastlea. Pred svojim bivšim navijačima namjestio je loptu na bijelu točku i zatresao mrežu, ali je prilikom udarca samog sebe napucao u stajnu nogu.

To je odmah primijetio Newcastleov golman Nick Pope, a nakon oštrih prosvjeda Jones je poništio penal.

Naime, izvođač najstrože loptu smije dirati samo jednom.

VEZANE VIJESTI

DEBAKL

Potop na Marakani: Engleska deklasirala Srbiju 5:0!

TRANSFER

Izdajnik bh. reprezentacije na pragu transfera u Englesku

ENGLESKA

Ovo su imena kandidata za najboljeg igrača i trenera sezone u Premier ligi

ENGLESKA

Rooney urinirao u javnosti po londonskim ulicama

FUTSAL

Futsal Zmajevi razbili reprezentaciju Engleske u Zenici!

PROMO

Derbi na Grbavici u Meridianu je sigurica

BiH protiv Austrije za Mundijal: Za svaki gol Zmajeva poklanjamo ti 10 KM

Uhvati sportski bonus subotom u Meridianu!

Sportska sedmica na My TV u BH Telecomu!

Eurobasket turnir: Svaki tiket se broji!

Eurobasket specijali u Meridianu su SPECIJALNI: Sve što zamisliš možeš pronaći u Meridianovoj ponudi

VELIKA GUMA M AKCIJA: Vaš novi automobil je bliže nego ikada!

Lige petice u Meridianu startuju jako: Čeka te Bet boost turnir i nevjerovatne ponude

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI