GRBAVICA

Željini Manijaci objavili koliko su skupili novca!

VELIKA NAVIJAČKA AKCIJA

Navijačka grupa FK Željezničar popularni Manijaci oglasili su se povodom završetka akcije prikupljanja novca za svoj klub čime su postali generalni sponzor kluba.

 Za 15 dana akcije u kojoj su navijači zvali telefonski broj i donirali po 2 KM skupljena je značajna suma novca. 

"Zvanično smo postali generalni sponzor svoga kluba sa par hiljada više u odnosu na sponzora čije je ime trebalo biti na prednjoj strani dresa.

Za petnaestak dana smo skupili ogromnu cifru, prema podacima s kojima trenutno raspolažemo to je 157.968 KM, mada je ona i veća. Tačnu cifru ćemo objaviti u narednim danima dok dobijemo konačan presjek od svih telekom operatera koji su bili dio akcije. Ovdje se želimo zahvaliti svima koji su uzeli učešće u akciji i shvatili potrebu za istom.

Iako smo tek upolovili prvobitnu cifru koju smo željeli dostići (da platimo duplo više od sponzora koji trenutno plaća), to sada nije važno, jer cilj kojem smo težili je ostvaren!

Sa ovim unikatnim potezom, definitivno ''zlatnim slovima'' ispisujemo stranice fudbalske i navijačke historije.

U 2022. godini, Manijaci su direktno kroz tri akcije koje su organizovali, u klub donijeli više od pola miliona KM. Ovo je sasvim dovoljno da i ona manjina koja je sumnjala u naše namjere okrene novi list i da budemo još jači", naveli su Manijaci. 

VEZANE VIJESTI

GRBAVICA

Kolone ispred Grbavice, svi žele ulaznicu za Koper

MOSTAR

Željezničar slavio protiv Zrinjskog u Mostaru

GRBAVICA

Željezničar odredio cijene ulaznica za Koper

KOŠEVO

Šta će se dogoditi ako tokom ligaške utakmice otkaže VAR

GRBAVICA

Nije Muftić: Adžem odredio novog kapitena Željezničara

PROMO

BILDAJ DO BONUSA: Kombinuj tipove za dio od 5.000 KM

SYNOTTIP: Dnevni bonusi i besplatni spinovi su zagarantovani svaki dan

BH Telecom i Sarajevo Film Festival nastavljaju uspješnu saradnju

GUMA M RABLJENA VOZILA SVIH MARKI – IZABERITE BEZBRIŽNOST

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

EKSKLUZIVA: Ovdje besplatno gledaj Svjetsko klupsko prvenstvo!

Posebna ponuda uređaja u BH Telecomu već od 1 KM!

SRUŠI REKORDERA: Pogodi veću kvotu i pokupi keš poklon!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI