AKTUELNO NOVI ŠOK ZA HADŽIBEGIĆA: Povrijedio se Krunić?! POTRES U MADRIDU: Klub napustio najbolji igrač! Amar Beganović treće ljetno pojačanje Sarajeva SARAJEVO PUNIM GASOM: Dva nova igrača u istom danu SLUŽBENO: Prvo pojačanje Sarajeva stiglo iz Veleža Široki Brijeg dao otkaz cijelom stručnom štabu ŠOK ZA HADŽIBEGIĆA: Povrijedio se važan igrač Zmajeva! DONIO ODLUKU: Huseinbašić na spisku Njemačke za EP! Na današnji dan Edin Džeko je debitovao za reprezentaciju BiH! PROMETNO U VELEŽU: Rođeni otpisali još jednog igrača

QATAR 2022
HAT-TRICK RAMOSA: Portugal posljednji četvrtfinalist Mundijala!
ŠVICARSKA IDE KUĆI
- 23:08
- 06.12.2022
- Autor: Redakcija
Nogometna reprezentacija Portugala posljednji je četvrtfinalist Svjetskog prvenstva u Kataru.
Portugalci su u osmini finala pobijedili selekciju Švicarske sa 6:1. Tri gola postigao je Goncalo Ramos, u 17., 51. i 67., a u strijelce su se upisali i Pepe u 33., Guerreiro u 55. i Leao u 90. minuti. Strijelac jedinog pogotka za Švicarsku bio je Alkanji u 58. minuti.
Reprezentacija Portugala u četvrtfinalu će se sastati sa selekcijom Maroka koja je nakon boljeg izvođenja penala pobijedila Španiju sa 3:0.
Parovi četvrtfinala SP-a:
9. decembra:
Hrvatska - Brazil (16.00)
Nizozemska - Argentina (20.00)
10. decembra:
Maroko - Portugal (16.00)
Engleska - Francuska (20.00)
PROMO
Studenti Tehnološkog fakulteta Univerziteta Tuzla posjetili MADI
Počinje sedam najneobičnijih dana u životu Enisa Bešlagića, ali i Binga!
VIKEND NAJVEĆIH KVOTA: Sarajevo 2.70, Bayern 1.80, Liverpool 2.00!
Decenija najboljeg prijateljstva Binga i SOS Dječijih sela u BiH
Nijedna poslovnica trgovačkog lanca Bingo neće raditi za 1. maj
AdmiralBet avion leti 250KM/h! Kiša Freebet-a na igri Aviator!
Bingo Group svu dobit u 2022. reinvestirao u privredu BiH
AdmiralBet poklanja bonus dobrodošlice od 20KM BEZ USLOVA!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✕