AKTUELNO IDEJA POSTOJI: Ponovo se aktivira reprezentacija RS-a?! IMA NEKA TAJNA VEZA: Mourinho naprosto obožava Tahirovića! ZASJEDAO IZVRŠNI ODBOR UEFA-e: Ovo su nove odluke! Ako se želite spremiti za sezonu posjetite Fitness centar Life! Standardni prvotimac napustio redove mostarskog Veleža! Bivši selektor Bosne i Hercegovine pronašao novi angažman? Bordo klub u drugom poluvremenu napunio mrežu Famosa! Zrinjski sa 2:1 savladao hrvatskog prvoligaša u Međugorju PROMETNO U MOSTARU: Jedan igrač otišao, drugi potpisao! Velež prekinuo suradnju sa igračem iz Obale Slonovače!

QATAR 2022
VIDEO: Youtuber pokazao nered u hotelu reprezentacije Srbije!
IGRAČE SU VUKLI NA SVE STRANE
- 23:48
- 03.12.2022
- Autor: Redakcija
Sa samo jednim bodom i s čak osam primljenih golova u tri utakmice završila je Srbija nastup na Svjetskom prvenstvu.
Iako je tamo dobila najtežu skupinu (Brazil, Švicarska, Kamerun), u mnogim analizama je momčad izbornika Dragana Stojkovića isticana kao dark horse SP-a, ali završila je tek kao zadnja u grupi.
Jedan od brojnih razloga zašto je Srbija propala u Kataru ponudio je srpski youtuber Choda. On je objavio video na kojem se vidi da srpski reprezentativci nisu imali nikakav mir u bazi na SP-u. Upravo suprotno, njihov hotel izgledao je kao kolodvor, u koji svatko ulazi i dolazi gdje i do koga mu se god prohtije, a ne poput čuvanog resorta u kojem su smješteni nogometaši kojima su nužni mir i koncentracija.
Choda se snimao kako bez ikakve kontrole ulazi u hotel i njegove razne dijelove (vrt, dvorane, ograđenu plažu objekta, bazen), dok je u restoranu jeo bez provjere je li gost jako skupog hotela, a samim tim i bez plaćanja. Tijekom tog tumaranja hotelom Choda je naletio i na nekoliko srpskih reprezentativaca. S njima se fotografirao, pričao, sakupljao autograme... Međutim, to su sve radili i brojni navijači Srbije, najviše dijasporaši, koji su srpskom bazom na SP-u hodali kao ulicom, lovili igrače da se s njima fotografiraju i snimali ih da pjevaju navijačke pjesme.
Spomenuti hotel, potpuno nov i komforan, trebao je tijekom SP-a biti namijenjen isključivo srpskim nogometašima, koji su mu bili prvi gosti. Umjesto toga, pretvorio se u promenadu po kojoj se neometano šetali srpski navijači, selebovi kao Željko i Jovana Joksimović, Branka Nevistić, Marko Mišković... a po društvenim mrežama piše se da su tamo viđeni i turbofolkeri Aca Lukas i Maja Berović.
Uostalom, Choda pokazuje koliko je u takvom okružju bilo kontrole, mira i izolacije za srpske nogometaše tako što satima hoda hotelom i preskače ograde među njegovim vanjskim objektima.
PROMO
Ako se želite spremiti za sezonu posjetite Fitness centar Life!
AdmiralBet: Ekspertska analiza kvota za zagarantovan PROFIT!
BMW 4 GRAN COUPE odlazi u Prijedor! AdmiralBet nastavlja sa poklonima!
ADMIRALBET: Svjetski lider za fenomenalnu zabavu i PROFIT!
U Ljubuškom otvorena 51. Hifa Petrol benzinska pumpa
U hotelu President proslavite najbolju Novu godinu u Hercegovini!
Da li ste znali koji televizor je zvanični TV FIFA Svjetskog prvenstva?
Hifa Petrol ove godine donirala više od 130.000 KM Udruženju Pomozi.ba
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba