QATAR 2022

MEČ SA ŠEST GOLOVA: Srbija ispustila veliku prednost!

GRUPA G

Odigran je spektakularan meč drugog kola 'Grupe G' između Kameruna i Srbije. Konačan rezultat je glasio 3:3.

Bila je to luda utakmica u kojoj su obje momčadi zabijale po dva gola u svega par minuta. Srbija je tako preokrenula, dok je Kamerun u tri minute stigao veliku prednost Srba.

Poveo je Kamerun golom Jean-Charlesa Castelletta (29), no Srbija je preokrenula s dva gola u sudačkoj nadoknadi koje su postigli Strahinja Pavlović (45+1) i Sergej Milinković-Savić (45+3).

U nastavku je Aleksandar Mitrović (53) povisio na 3-1 samo da bi Vincent Aboubakar (63) i Eric Maxim Choupo-Moting (66) s dva gola u tri minute postavili konačnih 3-3.