MOSTAR

ZVANIČNO: Mostarski Velež dobio novu Upravu!

SENAD KEVELJ NOVI PREDSJEDNIK

"Fudbalski klub Velež Mostar obavještava sve svoje članove, navijače i prijatelje Kluba da je večeras u sali Centra za kulturu Mostar održana dugo očekivana vanredna izborna Skupština našeg Kluba a na kojoj je, voljom skupštinske većine, izabrano novo rukovodstvo Kluba na čelu sa gosp. Senadom Keveljom" - navode iz kluba. 

"Osim gosp. Kevelja novi saziv Upravnog odbora Fudbalskog kluba Velež u narednom periodu činiti će i Admir Rahimić, Elvedin Voloder, Nedim Badžak, Adnan Frenjo, Anel Demić, Nedim Marić, Nermin Haznadarević te gđa Amira Trbonja.

Gospodin Senad Kevelj uspješni je mostarski privrednik koji je u proteklom periodu sa mnogo uspjeha bio na čelu Sportskog saveza Grada Mostara, a od večeras će obnašati odgovornu funkciju predsjednika Upravnog odbora Fudbalskog kluba Velež Mostar. 

Predsjedniku i svim članovima novoimenovanog Upravnog odbora FK Velež želimo puno sreće i uspjeha u budućem radu za dobrobit, razvoj i napredak našeg Kluba. 

Detaljniji izvještaj sa održane vanredne izborne skupštine FK Velež možete očekivati uskoro na službenoj internet stranici Kluba" - stoji u saopštenju Veleža. 

 

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

Senad Kevelj: Fokus je na organizaciji omladinske škole!

MOSTAR

BOMBA IZ MOSTARA: Amar Osim više nije trener Veleža!

MOSTAR

NEKI NOVI KLINCI: Alen Čamdžić prvi strijelac juniora Veleža!

MOSTAR

ROĐENI ČEKAJU OVU INFORMACIJU: Vraća se li Hasić?!

PROMO

Vaši saveznici za osvježenje tokom Svjetskog prvenstva u fudbalu

Hifa Petrol donirala 250.000 KM udruženju 'Dajte nam šansu'

Oglasio se MADI povodom požara u njihovom kompleksu!

Erdin Hastor: Jasna vizija ne poznaje prepreke!

Hotel Monti Igman raspisuje konkurs za popunjavanje radnih mjesta

NOVO IZ MESNE INDUSTRIJE MADI: Doner po vašem ukusu!

Eisenberg od gradske gužve pobjegao u restoran Baoli

S Raiffeisen VISA karticama do Visa FIFA World Cup 2022™

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori