MOSTAR

ZVANIČNO: Mostarski Velež dobio novu Upravu!

SENAD KEVELJ NOVI PREDSJEDNIK

"Fudbalski klub Velež Mostar obavještava sve svoje članove, navijače i prijatelje Kluba da je večeras u sali Centra za kulturu Mostar održana dugo očekivana vanredna izborna Skupština našeg Kluba a na kojoj je, voljom skupštinske većine, izabrano novo rukovodstvo Kluba na čelu sa gosp. Senadom Keveljom" - navode iz kluba. 

"Osim gosp. Kevelja novi saziv Upravnog odbora Fudbalskog kluba Velež u narednom periodu činiti će i Admir Rahimić, Elvedin Voloder, Nedim Badžak, Adnan Frenjo, Anel Demić, Nedim Marić, Nermin Haznadarević te gđa Amira Trbonja.

Gospodin Senad Kevelj uspješni je mostarski privrednik koji je u proteklom periodu sa mnogo uspjeha bio na čelu Sportskog saveza Grada Mostara, a od večeras će obnašati odgovornu funkciju predsjednika Upravnog odbora Fudbalskog kluba Velež Mostar. 

Predsjedniku i svim članovima novoimenovanog Upravnog odbora FK Velež želimo puno sreće i uspjeha u budućem radu za dobrobit, razvoj i napredak našeg Kluba. 

Detaljniji izvještaj sa održane vanredne izborne skupštine FK Velež možete očekivati uskoro na službenoj internet stranici Kluba" - stoji u saopštenju Veleža. 

 

VEZANE VIJESTI

MOSTAR

Član HRS-a tražio da se smanje sredstva Veleža i prebace Zrinjskom

DOBOJ KAKANJ

Velež više sretno nego spretno slavio protiv Sarajeva

22. KOLO

Varešanović i Jusufbegović odredili sastave za veliki derbi

MOSTAR

Pjevač Željko Samardžić oduševio navijače Veleža

DOBOJ KAKANJ

SAMO U BiH: Sarajevo ponovo promijenilo domaćinstvo!

PROMO

ADMIRALBET FREEBET BONUS za kvalifikacione utakmice EURO 2024.

SAMO NA ADMIRALBET-u: 250 KM aviator Freebet-a svaki dan!

AdmiralBet nudi najveće kvote za okršaj LIVERPOOLA i MANCHESTER UNITEDA

AdmiralBet dokazao lidersku poziciju! Iphone 14 Pro Max ide u Nevesinje

ADMIRALBET KVOTE: Union Berlin 5.20, Barcelona 1.95, Lazio 2.50!

ADMIRALBET KVOTE: Liverpool 2.00, Rennes 2.45, B. Dortmund 1.80!

AdmiralBet najveće kvote: Union 2.40, Sporting 3.40, Marseille 3.10!

NOVO IZ MESNE INDUSTRIJE MADI: Mljeveno meso od junetine!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori