MOSTAR

ZVANIČNO: Mostarski Velež dobio novu Upravu!

SENAD KEVELJ NOVI PREDSJEDNIK

"Fudbalski klub Velež Mostar obavještava sve svoje članove, navijače i prijatelje Kluba da je večeras u sali Centra za kulturu Mostar održana dugo očekivana vanredna izborna Skupština našeg Kluba a na kojoj je, voljom skupštinske većine, izabrano novo rukovodstvo Kluba na čelu sa gosp. Senadom Keveljom" - navode iz kluba. 

"Osim gosp. Kevelja novi saziv Upravnog odbora Fudbalskog kluba Velež u narednom periodu činiti će i Admir Rahimić, Elvedin Voloder, Nedim Badžak, Adnan Frenjo, Anel Demić, Nedim Marić, Nermin Haznadarević te gđa Amira Trbonja.

Gospodin Senad Kevelj uspješni je mostarski privrednik koji je u proteklom periodu sa mnogo uspjeha bio na čelu Sportskog saveza Grada Mostara, a od večeras će obnašati odgovornu funkciju predsjednika Upravnog odbora Fudbalskog kluba Velež Mostar. 

Predsjedniku i svim članovima novoimenovanog Upravnog odbora FK Velež želimo puno sreće i uspjeha u budućem radu za dobrobit, razvoj i napredak našeg Kluba. 

Detaljniji izvještaj sa održane vanredne izborne skupštine FK Velež možete očekivati uskoro na službenoj internet stranici Kluba" - stoji u saopštenju Veleža. 

 

VEZANE VIJESTI

ČITLUK

Velež i Široki Brijeg sutra neće igrati Kup BiH

MOSTAR

DERBI BEZ GOLOVA: Borac ostao neporažen u Mostaru

DEFANZIVAC

Ante Hrkać poručio: Pokazivali smo sjajan nogomet cijelu polusezonu!

BIVŠI SIGRAČ DŽEKE

BOMBA U MOSTARU: Velež dovodi bivšeg fudbalera Rome!

MOSTAR

Bivši golman Hajduka potpisao za Velež

PROMO

Novo u Meridianu: Kladi se da li će neki igrač dobiti žuti karton!

Bingo već 11 godina najbolji prijatelj SOS Dječijih sela u BiH

I ove godine u Hotelu Hills najbolja proslava 8. marta

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: U startu uzmi 100 KM

Bingo nastavlja podršku ženskom poduzetništvu!

DANAS U MERIDIANU: Sastavi tiket, uzmi dobitak za dvoje

EKSKLUZIVNO U MERIDIANU: U startu uzmi 100 KM

TOČAK SREĆE U MERIDIANU: Svakog petka osvoji vrhunske bonuse

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI

BHFudbal.ba i naši partneri upotrebljavamo neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Prihvati i zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Nastavkom upotrebe ovih stranica i klikom na dugme "Prihvatam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Prihvati i zatvori