AKTUELNO Gospoda iz Gabele: Bajramska čestitke oduševila javnost Vedad Muftić naknadno pozvan u reprezentaciju BiH? Fikret Abdić ulazi u federalni savez NK TOŠK se oglasio saopćenjem: Napali naš portal zbog istine o treneru PSG nasamaren: Real dogovorio najveći transfer ljeta Igra iza kulisa? Novi Pazar na ivici – hoće li im oteti Evropu? Milenković najavljuje maksimalan pristup: Protivnik kao i svaki drugi Iskusni gost stiže na Bilino polje Igrač rođen u Zenici na radaru Real Madrida Pogledajte ko je sve pogađao protiv San Marina dok je Barbarez nosio dres: Ko će zabiti sada kada je on selektor?


TEŠANJ
Oglasio se MADI povodom požara u njihovom kompleksu!
SAOPŠTENJE ZA JAVNOST
- 21:44
- 10.11.2022
- Autor: Redakcija
Povodom upita medija i brojnih poziva MADI je izdao saopštenje za javnost o požaru nastalom u kompleksu firme u Tešnju.
Na krovu jednog dijela komapnije oko 20:00h izbio je požar.
O požaru je odmah obaviještena Vatrogasna služba Tešanj. Na uviđaj su izašli predstavnici odgovarajućih službi i na licu mjesta se uvjerili u razmjere požara.
U nastalom požaru nitko nije ozlijeđen, ali je prouzrokovana značajna materijalna šteta. Požar nije zahvatio pogonski dio tako da ćemo jako brzo nastaviti sa proizvodnjom.
Želimo se zahvaliti svima koji svojim pozivima i mailovima pružaju riječi podrške našoj kompaniji.
Također, ovim putem se još jednom zahvaljujemo i čestitamo na hrabrosti i požrtvovanosti Vatrogasnoj jedinici Tešanj, Policijskoj stanici Tešanj, JP RAD Tešanj i svim uposlenicima kompanije.
PROMO
Dupla šansa u Meridianu: Profitiraj na finalu Lige šampiona uz najbolju ponudu
U Meridianu su najveće kvote za finale Lige konferencija: Betis 4.40, Chelsea 1.95
Prenesi broj u mrežu BH Telecoma uz 200 GIGA na poklon
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba