AKTUELNO Lens kažnjen zbog Nidala Čelika ŠOK: Gasi se još jedan slavni klub u Prvoj ligi FBIH?! Istina iza otkaza: Zašto je Ćorić smijenjen uprkos ulasku u Evropu i podršci navijača?! Budućnost je stigla: Amar Ibrišimović potpisao za Schalke Senzacija pred kraj sezone: Kandidat za klupu Borca poručuje Iskren da budem... Poznato koja TV prenosi utakmicu Slovenija - BiH Brz povratak nakon skandala: Halkić već sutra ponovo sudi! Za utakmicu Superkupa BiH prodato samo 20 ulaznica, a tu je još jedna bizarnost Danas dženaza višestrukom šampionu koji je život izgubio u saobraćajnoj nesreći Romano piše o bh. dragulju: Alajbegović na radaru velikih klubova


TREBINJE
Šta je rekla policija o tuči nakon utakmice Leotara i Zrinjskog?
NEMILE SCENE U TREBINJU
- 10:45
- 17.10.2022
- Autor: Redakcija
Jučer su viđene nemile scene nakon utakmice Leotara i Zrinjskog na stadionu Police u Trebinju.
Šta se sve dešavalo pogledajte OVDJE.
Međutim, iz PU Trebinje saopćeno je da su policijski službenici spriječili narušavanje javnog reda i mira u većem obimu.
- Naime, nakon odigrane utakmice između FK Leotar i HŠK Zrinjski Mostar ispred stadiona Police, došlo je do nagurivanja više osoba. Policijski službenici Policijske stanice Trebinje preduzimaju sve mjere i radnje s ciljem utvrđivanja pojedinačnih odgovornosti u događaju, o čemu ćemo javnost naknadno da obavjestimo - saopćili su iz trebinjske policije.
PROMO
MEGA ŠANSA SVAKI DAN: Zgrabi čak 30 posto bonusa na uplatu
Glavne nagrade HELL promocije: Mercedes i Kawasaki otišli u Sarajevo i Trebinje
NOVO U MERIDIANU: Gledaj live meč na telefonu - igraj tikete uporedo!
AdmiralBet: 20.000 KM za šampione klađenja!
EARLY PAYOUT TURNIR U MERIDIANU: Skrati put do 10.000 KM
Igraj u Meridianu: Najveće kvote na sve mečeve Lige Evrope i Lige konferencija
START BEZ USLOVA: Meridian poklanja 115 KM
HOTEL AMICUS: Vaša prva adresa za savršen odmor u Mostaru!
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba
✖