AKTUELNO Nova glavobolja za Barbareza, selektor nikako ne može biti sretan Određene sudije za 28. kolo WWin lige Bosne i Hercegovine ŽELJEZNIČAR protiv Njegomirovića i Borca uzeo TRI BODA Doktorska disertacija Feđe Dudića: Razbijena Crvena Zvezda! Ekskluzivno: Bivši trener Veleža Irfan Buz ima novi klub! IMAMO LI NOVOG ZMAJA: Rozić ponovo pogodio protiv Hajduka! NIŠTA OD PREMIJA: Zrinjski razbio Slogu u Doboju! Sloga dobija OGROMNE premije od Borca: Mogu li uzet bod Zrinjskom? Vinicius bi mogao biti suspendiran na dvije godine? FIFA će istražiti slučaj VELIKI KIKS SARAJEVA: Sloboda nosi bod s Koševa!


TUZLA
Jahić i Kurtalić: Pobjedom želimo obradovati naše navijače
(Foto: fk sloboda)
- 12:12
- 07.10.2022
- Autor: BHFudbal.ba
U 13. kolu nogometne m:tel Premijer lige BiH, fudbaleri Slobode na Gradskom stadionu u Banovićima dočekuju ekipu Širokog Brijega.
Tim povodom u press centru, danas je održana i konferencija za medije. Pristunima su se obratili Alen Kurtalić fudbaler i Adnan Jahić šeg stručnog štaba našeg tima. Jahić je istakao kako je Široki jedna kompaktna ekipa što trenutno pokazuje i njihova pozicija na tabeli. Međutim, uz podršku domaćih navijača očekuje maksimalan pristup svojih igrača i pozitivan rezultat.
"Svaki naredni protivnik je izuzetno težak i vidjeli smo da nijedna utakmica nije lagana. Široki Brijeg je naš stari rival, predvođen iskusnim trenerom na klupi. Ono što ja zahtijevam i što ću zahtijevati od svojih igrača je maksimalna angažovanost od prve minute i maksimalno zalaganje, tako da ćemo iz te neke borbe pokušati doći do pobjede. Ono što smo ostali dužni, kako igrači tako i ja, je da obradujemo naše navijače pobjedom. Mislim da oni to zaslužuju, međutim ne smijemo srljati i moramo biti skoncentrisani od prvog do zadnjeg minuta. Moramo imati disciplinu u igru jer Široki Brijeg ima potencijal da svaku našu nepromišljenu grešku može kazniti", istakao je Adnan Jahić šef stručnog štaba FK Sloboda.
Šef stručnog štaba će za sutrašnu utakmicu na raspolaganju imati sve igrače osim kartoniranog Melvina Osmića i povrijeđenog Filipa Erića, koji se operisao i koji od sutra kreće sa terapijama. Od povrede ramena u potpunosti se oporavio Emir Jusić koji će također biti u konkurenciji. Jedan od onih koji će biti u rosteru za sutrašnju utakmicu je i Alen Kurtalić, koji je istakao kako Slobodu sutra očekuje zahtjevan meč, ali da su momci tokom čitave sedmice kvalitetno trenirali i žele pobjedom obradovati svoje navijače.
"Što se tiče Širokog Brijega to je jedna jako kvalitetna i tvrda ekipa što pokazuje i pozicija na tabeli. Mi na domaćem terenu moramo ići na pobjedu. Mislim da su svi momci spremni, radimo u dobroj atmosferi. Pozvao bih sve navijače da dođu u Banoviće da bi na kraju svi zajedno mogli slaviti pobjedu", rekao je Alen Kurtalić fudbaler FK Sloboda.
Utakmica između Slobode i Širokog Brijega na rasporedu je sutra, na Gradskom stadionu u Banovićima, sa početkom u 15 sati. Jahić i Kurtalić ovom prilikom još jednom su pozvali navijače, da dođu da ih podrže i budu dodatan vjetar u leđa crveno-crnima.
PROMO
Dobrodošli u Herceg, gdje prozori i vrata otvaraju put prema budućnosti
SUV KOJI MOŽETE PRIUŠTITI: Novi Duster potpuno opremljen za 47.900 KM
AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun
Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda
SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH
KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM
ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM
CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba