ULAZNICE

EUFORIJA JE TU: Veliki interes navijača za odlučujući meč Zmajeva!

FOTO: FENA

U poslovnicama agencije "Centrotrans" danas je u 9.00 sati počela prodaja ulaznica za utakmicu 5. kola UEFA Lige nacija "B", u kojem će nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine na Stadionu "Bilino polje" u Zenici, 23. septembra od 20.45 sati, igrati protiv Crne Gore.

Nogometni savez Bosne i Hercegovine u prodaju je pustio 90 posto kapaciteta zeničkog stadiona, od čega će za gostujuće navijače prema pravilima UEFA-e biti omogućeno pet posto od ukupnog broja ulaznica, dok je određeni fond ulaznica rasprodat kroz navijačke komplete ulaznica prije početka UEFA Lige nacija.

Da je veliki interes za ovu utakmicu, potvrđuje i veliki red ispred poslovnice agencije "Centrotrans" u Zenici. Cijene karata su 20 KM za tribinu zapad, 15 KM za istok te 10 KM za tribine jug i sjever.

U cilju sprječavanja manipulacija jedna će osoba moći kupiti najviše dvije ulaznice, uz predočavanje identifikacionog dokumenta (lična karta) te evidentiranje serijskih brojeva ulaznica. Prvi susret selekcije BiH i Crne Gore, koji je 11. juna ove odigran u Podgorici, okončan je bez pobjednika 1:1.Selekcija BiH, osim susreta u Zenici, odigrat će u okviru ovog ciklusa i gostujući meč protiv Rumunije, koji će se igrati 26. septembra.

Trenutna tabela grupe 3: BiH 8, Crna Gora 7, Finska 4 i Rumunija 3 boda.

VEZANE VIJESTI

NEUM

Izborna sjednica Generalne skupštine NSBiH u Neumu 14. aprila

NJEMAČKA

NEVJEROJATNO: Uđe u svlačionicu i kaže mi 'gdje si, četniče"

BANJA LUKA

HOROR U BANJOJ LUCI: Topuzović dosudio NEVJEROJATAN penal

MOSTAR

Potpredsjednik Zrinjskog boravio sa Dodikom u Jerusalemu

MOSTAR

POTRES U MOSTARU: Zrinjski imenovao NOVOG trenera

PROMO

AKO STE PUNOLJETNI: Odmah možete dobiti 130 KM na račun

Kladi se na Sarajevo-Borac u Meridianu: Najveće kvote i najraznovrsnija ponuda

SYNOTtip: Doživite iskustvo jedinog stvarnog online kazina u BiH

KLADI SE UŽIVO: Skini najveću kvotu za dio od 8.000 KM

ULTRA BET BOOST TURNIR: Pojačaj kvote za moćnih 30.000 KM

CASHCOASTER U MERIDIANU: Prilika da zgrabiš dio od 200.000 KM

Meridian ima najveće kvote za Premijer ligu: Aston Villa 2.85, Brighton 2.15

BH Telecom ostvario rekordne prihode i dobit u 2024. godini!

IZDVOJENO

VIDEO

PARTNERI