AKTUELNO U Višićima se ukazao novi Di María: Petar Juras zabio eurogol koji bi se ponosno vrtio i u Premier ligi! Pobjeda mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine u Sloveniji NAJBOLJI mladi golman u BiH na golu protiv Slovenije Bosna i Hercegovina slavila uvjerljiv trijumf protiv Malte Ovo je sastav za Maltu: Osam novih igrača u ekipi Evo gdje možete gledati meč Malte i Bosne i Hercegovine Zmajevi večeras protiv Malte: Prilika za 'restart' poslije Kipra Katastrofa za Srbiju: Albanija slavila usred Leskovca, Piksi pred otkazom! Memić poručio pred sutrašnji okršaj: Idemo po pobjedu! Barbarez pred Maltu: Svaku utakmicu shvatamo ozbiljno!



MOSTAR
Veležov stadion neće biti gotov ni do drugog roka?!
POTENCIJALNI PROBLEMI
- 13:12
- 02.09.2022
- Autor: BHFudbal.ba
Građevinski radovi na rekonstrukciji terena odvijaju se prema utvrđenoj dinamici, tvrde iz Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine, ali stvari na terenu govore drugačije, prenosi Faktor.
U Veležu su s izvođačem radova, nakon što je prvi rok probijen, dogovorili da polaganje trave na stadionu Rođeni u Mostaru bude okončano do trećeg septembra. I taj rok, izvjesno je, neće biti ispoštovan.
Potvrdio je to u razgovoru za Faktor predsjednik Rođenih Senad Husnić.
- Imao sam komunikaciju sa Fudbalskim savezom BiH i izvođačem radova. Obećali su i garantovali da će polaganje trave krenuti naredne sedmice. Da li u ponedjeljak ili petak, nije precizirano, ali obećano je sljedeće sedmice - rekao nam je Husnić.
Izgradnja novog travnjaka stvorila je brojne probleme Veležu.
- Mi smo, između ostalog, zbog terena ostali bez šest članova Upravnog odbora - govori Husnić.
Pored toga Rođeni bilježe i finansijske gubitke, a trpe i rezultati zbog toga što Velež trenira i igra utakmice van svog doma.
Ponadali su se u Veležu da bi utakmica sa Sarajevom u 11. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine mogla biti prva na hibridnom travnjaku, ali od toga neće biti ništa.
Husnić smatra da izvođač radova nema kapacitet.
- Ne može se sa jednim čovjekom raditi posao od tri miliona maraka - jasan je Husnić.
- On je dobio uvjerenje izvođača radova da dvije mašine dnevno mogu postaviti travu na 2.000 kvadrata , što znači da bi samo polaganje trave trebalo trajati minimalno četiri dana. Poslije toga teren mora mirovati 12-15 dana pa je jasno da će, ukoliko ne bude nepredviđenih situacija i problema, Mostarci pred svojim navijačima zaigrati tek u oktobru, odnosno nakon reprezentativne pauze.
PROMO
Zašto je Džeko Comerc lider u proizvodnji sobnih vrata?
Zmajevi na Kipru grabe velikim korakom prema Mundijalu: Za svaki gol BiH čeka te freebet
Meridian dodaje 20 posto na uplatu: Biraj sport ili kazino bonus
Liga šampiona u Meridianu je poseban doživljaj: Odigraj tiket i uskoči u fond 20.000 bonusa
Derbi koji samo Sarajevo ima i ponuda koju samo u Meridianu možeš naći: Spreman spektakl na Grbavici
GUMA M na Sajmu privrede u Tešnju premijerno prikazuje nove Renault i Dacia modele
Džeko Comerc predstavio vrhunska sobna vrata na prestižnom sajmu u Celju
Liga Evrope u Meridianu: Super boost na pobjedu Zvezde, Dinamo dočekuje Fenerbahce
Copyright © 2011 - 2021 BHFudbal.ba