LIGA PRVAKA

Pogledajte kako je Dinamo iz Zagreba izborio Ligu prvaka!

VELIKA POBJEDA DINAMA

Nogometaši Dinama izborili su plasman u grupnu fazu Lige prvaka.

Prvak Hrvatske večeras je u Zagrebu, u uzvratnom susretu play-offa, nakon produžetaka savladao Bodo/Glimt sa 4:1.

Dinamo je odlično odigrao prvo poluvrijeme i golovima Oršića u 4. i Petkovića u 35. minuti poveo sa 2:0 i time nadoknadio zaostatak od jednog gola iz prvog meča u Norveškoj.

Stvari na početak vratio je Gronbaek u 70. minuti kada postiže pogodak za 2:1, a sa tim rezultatom okončano je regularnih 90 minuta.

S obzirom na rezultat iz prvog meča (0:1) ušlo se u produžetke. U 117. minuti Drmić postiže treći gol za Dinamo i tako donosi veliku prednost svojoj ekipi, a plasman u grupnu fazu potvrđuje Bockaj u 120. minuti.