MOKRI DOLAC

REMI NA MOKROM DOCU: Igman ispustio veliku prednost!

GOSTI IMALI DVA GOLA PREDNOSTI

U posljednjoj utakmici 6. kola Premijer lige BiH, Posušje i Igman su u nedjelju na Mokrom Docu podijelili bodove odigravši 2:2.

Uzbuđenja nije bilo do 19. minute kada je sudac Adis Mulahasanović dosudio jedanaesterac za goste iz Konjica.

Najstrožu kaznu izveo je Ramić, njegov udarac brani Kukić, ali napadač Igmana natrčava na loptu i pogađa za vodstvo svoje momčadi.

Kazna za promašaje stigla je u 43. minuti kada je Blagojević pogodio protiv svog bivšeg kluba za 2:0.

Posušje uz nekoliko promjena bolje otvara drugo poluvrijeme. Krišto u 50. minuti spušta loptu glavom Pavkoviću koji pogađa gredu. Potom Hanuljak šalje jednu dobru loptu Bobanu čiji udarac odlično brani Ćeman.

Pritisci domaćih isplatili su se u 72. minuti kada smanjuju na 1:2. Mulahasanović je ovaj put dosudio jedanaesterac za Posušje, a siguran izvođač bio je Pavković.

I kada se činilo da će Igman otići s Mokrog Doca s punim plijenom, Posušje dolazi do izjednačenja.

Zvonimir Begić je u 90. minuti probao udarcem s 18 metara i sjajno pogodio za konačnih 2:2.

Posušje u sljedećem kolu gostuje kod Slobode, dok će Igman ugostiti Slogu.