DERBI

POTOP SARAJEVA: Tuzla demolirala bordo tim u Zenici!

TEŽAK PORAZ DOMAĆE EKIPE

Zaostalu utakmicu 1. kola Premijer lige BiH na stadionu Bilino polje večeras su odigrali Sarajevo, koje je bilo domaćin zbog obnove stadiona Koševo, i ekipa Tuzla Cityja.

Konačnom rezultatu malo se ko nadao, pogotovo među navijačima Sarajeva koji su ostali šokirani porazom bordo tima s visokih 1:5.

Tuzlaci su poveli već u 9. minuti kada je Mehidić pogodio za 0:1. Pokušavalo je Sarajevo da poravna, ali su u finišu prvog dijela primili drugi gol kada je s bijele tačke bio siguran Mišić.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme, na semaforu Bilinom polja stajalo je 0:3, a strijelac je bio Kulibali.

Na 0:5 postavlja Đokanović autogolom, da bi poraz Sarajeva ublažio Čataković u sudijskoj nadoknadi.