4. KOLO

Ovako je Benjamin Tatar u zadnjoj minuti srušio hrabre Konjičane!

VRIJEDAN TRIJUMF BANJALUČANA

Fudbaleri banjalučkog Borca su teškom mukom savladali Igman iz Konjica u četvrtom kolu rezultatom 1:0, a junak domaćih je Benjamin Tatar koji je duboko u sudijskoj nadoknadi pogodio za pobjedu Banjalučana.

Igrala se 81. minuta kada Mrkaić nije uspio iskoristiti centaršut Spreme da bi pet minuta kasnije Lukić sa dvadesetak metara šutirao pored gola.

U 90. minuti susreta Miloš Gigović je dodijelio drugi žuti odnosno crveni karton Ameru Dupovcu zbog odugovlačenja, a to su domaći kaznili u 93. minuti kada je Benjamin Tatar pogodio za pobjedu Borca.

Pogledajte sažetak utakmice i gol krilnog napadača Banjalučana za triv vrijedna boda: